Житомирщину з робочим візитом відвідав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

Житомирщину з робочим візитом відвідав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

1 лютого Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет перебував з робочою поїздкою у Житомирській області.

Так, до робочого візиту долучилися заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець спільно з директором Департаменту освіти і науки Наталією Осипович, представники територіальної громади, - повідомили в пресслужбі ОВА.

Міністр відвідав опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Радовель», який було відкрито у вересні 2018 року шляхом реорганізації й перебудови Радовельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Головна мета візиту – ознайомитися і перейняти провідний досвід освітян з організації навчання, формування особливостей в освітньому процесі в межах реформи НУШ під час воєнного стану, зокрема щодо підходів роботи вчителя з дитиною, пошуку здібностей учнів і формування свідомих громадян України.

Заклад має надсучасний безпечний освітній простір, максимально адаптований для розвитку дітей, зокрема з особливими освітніми потребами. Ліцей є взірцем державно-приватного партнерства.

Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, інтерактивними панелями нового покоління з ексклюзивною освітньою платформою, що дозволяють виконувати завдання з елементами гри, знайомитися з тематичними 3D-моделями, проводити досліди тощо. Одним із пріоритетних напрямів ліцею є гурткова робота. У спеціальних кабінетах, майстернях, спортивних залах учні розкривають творчий потенціал, підвищують фізичну підготовку. Таких гуртків у ліцеї 23.

Також під час робочого візиту Сергій Шкарлет зустрівся із вчителями і сільським активом, з якими обговорив безпекові питання, переваги навчання дітей в опорному закладі, про те, яким буде вступ до університетів у 2023 році та можливі пілотні проєкти у наданні школам автономії, зокрема в частині змісту та зміні підходів до впровадження державних стандартів у ЗЗСО.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up