Житомирщина залишається у “помаранчевій” зоні карантину

Житомирщина залишається у “помаранчевій” зоні карантину

8 лютого Державна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення залишити Житомирську область у “помаранчевій” зоні карантинних обмежень.

Наразі медична система області справляється з підвищеним навантаженням від чергової хвилі COVID-19, - повідомляє пресслужба ОДА.

Від Житомирської області участь у засіданні в режимі онлайн взяли заступник голови Житомирської облдержадміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, заступник голови ОДА Віктор Градівський, керівник апарату ОДА Олег Шарварко, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних установ.

“Це відтермінування – гарна можливість попіклуватися про власне здоров’я та отримати щеплення. Тим самим ви можете запобігти важкому перебігу хвороби й таким чином знизити навантаження на медичну систему області, а отже разом ми здатні запобігти потраплянню Житомирщини до “червоної” зони карантинних обмежень”, – сказав Олександр Федько.

Відео дня
blockquote>

Епідеміологічна ситуація в області поступово ускладнюється з другої половини січня. Протягом останніх трьох тижнів зареєстровано понад 19 тисяч нових випадків захворювання.

.Водночас на сьогодні маємо позитивну тенденцію до зниження динаміки рівня госпіталізацій. Медичні установи області, залучені до лікування COVID-19, повною мірою забезпечені безперебійними поставками медичного кисню.

“Закликаємо усіх жителів Житомирщини врахувати нинішні обставини та не забувати про елементарні правила безпеки, які ви всі знаєте: дотримуйтеся маскового режиму, дистанції та користуйтеся антисептиками. А при найменших ознаках інфекційного захворювання залишайтеся вдома!” – наголосив Олександр Федько.

Нагадаємо, що 50% дорослого населення України вакцинувалися проти COVID-19.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Глеб Заика

    Бред от типа кабымина.

keyboard_arrow_up