Житомирщина вже прийняла 90 тисяч біженців, з яких 25 тисяч дітей

Житомирщина вже прийняла 90 тисяч біженців, з яких 25 тисяч дітей

Про це повідомив голова військової адміністрації Віталій Бунечко.

Зокрема він розповів про спільну роботу з місією міжнародної організації UNICEF. Нагальне питання – допомога дітям, які постраждалі від війни.

 Разом з представниками UNICEF та Житомирської обласної військової адміністрації обговорили створення на базі Житомирщини міжрегіональної бази цієї міжнародної організації, а також включення громад області до програм UNICEF, що діють в Україні. Зокрема це підтримка медичних та освітніх закладів, відновлення та модернізація систем водопостачання і, звичайно підтримки дітей. Загалом за попередніми оцінками в масштабах Держави на це планується виділити 600 млн доларів.

 Наприкінці роботи місії на Житомирщині відвідали багатодітні родини, які евакуювалися зі Слов'янська Донецької області. В Глибочиці під Житомиром їм надали безкоштовне житло, усю необхідну гуманітарну допомогу. Батько родини вже знайшов роботу на одному з наших підприємств.

Українці продемонстрували світові, що таке справжнє єднання. І активна допомога міжнародних організацій є важливою запорукою не лише нашої перемоги, а й скорішого відновлення України.

Коментарі

keyboard_arrow_up