Житомирщина: визначено кандидатів на посади керівників комунальних закладів охорони здоров`я облради

Житомирщина: визначено кандидатів на посади керівників комунальних закладів охорони здоров`я облради

Днями в обласній раді конкурсна комісія обрала кандидатів на посади керівників п’ятьох комунальних закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє управління охорони здоров`я Житомирської ОДА. 

 

Отож, на посаду директора комунальної установи «Обласна база спеціального медичного постачання» претендував один фахівець – виконувач обов’язків керівника цього закладу Андрій Павлусенко, якого комісія одноголосно підтримала.

Очолити комунальну установу «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» виявили бажання три кандидати: Олександр Савенко, головний механік Житомирського національного агроекологічного університету; Володимир Марусич, в.о. директора цієї комунальної установи; Олег Талько, який не працює. Обговоривши всіх претендентів, комісія погодила кандидатуру виконувача обов’язків директора установи.

На посаду головного лікаря комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» з двох претендентів обрано Юрія Довгополого, головного лікаря Ємільчинської центральної районної лікарні. Ще одним кандидатом на цю посаду був Микола Бобер, заступник головного лікаря з хірургічної роботи обласної дитячої лікарні.

На начальника обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики претендує один фахівець – Олександр Зарицький, виконувач обов’язків цього закладу, кандидатуру якого комісія підтримала.

Посаду головного лікаря Житомирського обласного онкологічного диспансеру бажають обійняти Ігор Сабадаш, головний лікар Любарської центральної районної лікарні та Тарас Волков, заступник головного лікаря з медичної частини онкодиспансера. Конкурсна комісія одноголосно проголосувала за Ігоря Сабадаша.

Остаточне рішення щодо призначення кандидатур на зазначені посади прийматимуть депутати на сесії обласної ради.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Яким буде березень: прогноз синоптиків 17:30 Бердичівлянина засуджено до позбавлення волі за незаконне зберігання вогнепальної зброї 17:01 Твій шанс отримати Грант Президента України 16:41 "На щиті": в Україну повернулися тіла тисячі полеглих воїнів Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:20 Житомирські поліцейські нагадують: декларування зброї – це можливість законно нею володіти до кінця воєнного стану 16:02 Керівник видобувного підприємства на Малинщині завдав державі збитків на 12 млн грн 15:44 Житомир втратив ще одного Героя — у засвіти пішов Олександр Захарчук 15:41 Якою буде погода в кінці зими і на початку весни - прогноз 15:20 Ліцей №12 у Житомирі: сучасні лабораторії, профільні класи, освіта майбутнього... 15:01 Хочеш повернутися із СЗЧ: куди звернутися і що робити? 14:41 Денис Улютін: Уряд ухвалив рішення про індексацію пенсій вище рівня інфляції за 2025 рік 14:19 Уроки зими: влада готує новий план захисту енергосистеми в регіонах 14:00 У КЗПО «Обласний еколого-натуралістичний центр» ЖОР відбулася урочиста церемонія нагородження «Юннатівський Оскар – 2025» 12:40 У Житомирі підняли кримськотатарський прапор у День спротиву окупації АР Крим та Севастополя photo_camera 12:14 Неподалік Зарічан в ДТП загинула пішохідка: поліцейські встановлюють особу загиблої photo_camera 12:00 Побили та не відпускали додому: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування протиправних дій службовців ТЦК та СП 11:40 Перехід на літній час, індексація пенсій, вилучення з обігу банкнот: основні зміни березня 11:21 #тияк: У Житомирі відбулася арт-терапевтична зустріч для фахівчинь супроводу ветеранів. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 11:00 Увага! У Житомирі розшукують безвісти зниклого 15-річного Даніеля Аврамчука!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up