Житомирщина виходить з "червоної" зони

Житомирщина виходить з "червоної" зони

З 00 год. 00 хв. 5 травня на території Житомирської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 4 травня. Про це повідомляє Урядовий Портал.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області впродовж останнього місяця значно покращилась епідситуація.

«Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19  зменшилася за місяць у три рази. Завантаженість ліжок з киснем менше за цільовий показник  і складає 39%. Рівень госпіталізації менше 60 осіб на 100 тисяч і становить 59 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків  впродовж 7 днів становить менше 16%. І охоплення тестуваннями перевищує встановлений постановою Уряду показник майже в два рази», - повідомив Віктор Ляшко.  

Він додав, що на сьогодні є всі передумови для виходу з червоного рівня. І оскільки все ще спостерігається перевищення епідпорогу по  грипу і ГРВІ на 5 % в регіоні діятиме жовтий рівень епідемічної небезпеки.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 05 травня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Житомирській області.

Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. Також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема, на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (7)
  • Ирина Лаговская
    Даже не оранжевая... какое-то чудо!...?
    Ирина Лаговская reply Ирина Лаговская
    Просто смешно до слез!
    Евгения Табунщик reply Ирина Лаговская
    Ирина Лаговская Всё по плану, независимо от,, ЗОМБОВИРУСА"! 💯
  • Mila Nacevich
    Неужелі
  • Юлія Васянович
    Чомусь до школи не  запрошують😥
    Мирослав Вирский reply Юлія Васянович
    Юлія Васянович, як не запрошують? Тож об'явили, що завтра в школу!
  • Ірина Ярош
    Ура⚘🌿🌿🌿🌿
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:39 У Житомирі проходить XVI Міжнародний фестиваль «Сонячні кларнети» 12:24 В Україну рухається холодний атмосферний фронт з дощами 12:00 Артеріальна гіпертензія – тиха загроза, яку можна зупинити! 11:40 За рішенням суду Чуднівська міська рада має відшкодувати понад 1,6 млн грн шкоди за незаконну порубку дерев Від читача 11:17 Приватність дітей в Інтернеті 11:21 Житомирські спортсмени – серед найкращих на Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки! 11:00 У Житомирі фіксують наслідки ворожого обстрілу. ФОТО photo_camera 10:41 Після падіння уламків ворожого дрона у Словечанському надлісництві спалахнула лісова пожежа! photo_camera 10:21 На Житомирщині за 2025 рік усиновили 68 дітей. В Україні — майже 60 тисяч дітей, які ростуть без батьківської турботи 10:00 У Поліському природному заповіднику на Житомирщині рятувальники разом із лісівниками продовжують ліквідовувати масштабну лісову пожежу! photo_camera 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 12.05.2026 щодо російського вторгнення 09:12 Внаслідок ворожої атаки у Житомирі пошкоджено декілька житлових та господарчих приміщень та приватні автомобілі 09:00 12 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:55 Житомирщина впевнено проводить посівну кампанію 2026 року: майже половину запланованих площ уже засіяно 17:29 Тандем Анастасії Рибачок та Людмили Лузан здобув золото на першому етапі Кубка світу з веслування 17:00 В Україні запущено нову державну програму для залучення до роботи людей старше 50 років 16:39 Житомир долучився до розробки національної концепції муніципального житла 16:20 У парку Барона де Шодуара завершили реконструкцію громадської вбиральні photo_camera 16:00 Лише через рік і майже 9 місяців повернувся до рідного дому на щиті Олег Вігорій 15:55 На вулиці Лесі Українки у Житомирі під час конфлікту чоловік вистрілив зі стартового пістолета
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up