Житомир планує встановити Рекорд Доброти в новому форматі

Житомир планує встановити Рекорд Доброти в новому форматі

У цьому році житомиряни знову претендують на звання найблагодійнішого міста в Україні – у Житомирі 28 квітня відбудеться Рекорд Доброти.

 

Виконавчий комітет міської ради 12 квітня прийняв рішення про підтримку Всесвітнього з’їзду молоді з подолання негативних явищ у світі, який відбудеться у Житомирі 28 квітня.

Наразі на участь у заході вже зареєструвались 700 іноземців, попереду – реєстрація місцевої молоді. Минулоріч протягом акції до встановлення рекорду долучилися більш ніж 27 тисяч людей і вдалося зібрати 228 тисяч 131 грн.

Як розповів один із організаторів Рекорду, голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський, цьогоріч формат Рекорду Доброти частково змінять.

«У цьому році скриньки та реєстраційні номери будуть стояти три дні в Гідропарку. Крім того, всі навчальні заклади, комунальні установи та підприємства міста, які хочуть взяти участь у Рекорді Доброти, можуть замовити реєстраційні номери і скриньку безпосередньо до себе. 28 квітня з самого ранку наші реєстратори розвезуть скриньки та номери туди, куди їх замовлять», – пояснює Богдан Купчинський.

Потім, за словами організатора, скриньки звезуть у Гідропарк, де їх у присутності організаторів і журналістів відкриють. Усі зібрані кошти перемістять у великі скриньки, які потім інкасуватимуться державним банком. Фізичні особи та учасники З’їзду складуть свої пожертви в Гідропарку.

«Тому заохочуємо всіх житомирян прийти і долучитися до акції. Цього року кошти підуть на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями, дітям з особливими потребами та дітям, хворим на ВІЛ-інфекцію, – розповідає Богдан Купчинський. – Зібрані гроші будуть розподілені між двома організаціями – це БО "Разом до життя" та БО "Український фонд благодійництва"».

Цього року організація «Все робимо самі» виступає лише як організатор акції і жодних фінансових зобов’язань на себе не бере, тож за використання коштів звітуватимуть організації «Український фонд благодійництва» та «Разом до життя».

«Також варто відзначити, що у цьому році ми не тільки збиратимемо кошти, але й у рамках Світового Рекорду Доброти вручатимемо продуктові набори від Міжнародного благодійного фонду "Відкрите серце" для 150 багатодітних родин на загальну суму понад 30 тисяч грн, а також 100 аптечних наборів від ТОВ "Первоцвіт Фарм" для людей з інвалідністю на загальну суму понад 40 тисяч грн», – підсумував голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський.

Анастасія Кузьмич

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up