Житомир передав військовим оргтехніку майже на 1,5 млн грн
Комплекти оргтехніки та моніторів вартістю 1 млн 413 тисяч гривень закупив Житомирський виконком міської ради на прохання командування одного з бойових військових підрозділів.
Як повідомляє пресслужба міськради, військові отримали багатофункціональні пристрої, комплекти телевізорів, ноутбуки та шредери.
«Актуальні цифрові карти поточної ситуації на фронті нададуть нам чітке уявлення про тактичну і оперативну ситуацію на полі бою. Тепер їх можна буде переглядати на широкоформатних моніторах. Впевнений, тепер будемо ще ефективніше вражати противника», - говорить військовий.
Військові зазначають, що оператори зазвичай працюють з великим обсягом абсолютно різних даних - фото, відеозаписи, супутникові знімки, з БПЛА. Тому такі ноутбуки вкрай необхідні, аби була можливість роздивляться і аналізувати інформацію.


Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.