Житомир: напередодні Дня рятівника відзначили кращих з кращих представників героїчної професії

Житомир: напередодні Дня рятівника відзначили кращих з кращих представників героїчної професії

За врятовані життя, проявлені мужність та героїзм під час ліквідації надзвичайних подій та ситуацій 24 рятувальники Житомирщини отримали відзнаки напередодні дня свого професійного свята – Дня рятівника.

Воно відзначається в Україні 17 вересня працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій та іншими рятувальними формуваннями, які живуть та працюють під гаслом: «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

«Цього року рятувальники подарували друге життя 118 мешканцям області. Ліквідували 4876 різного роду надзвичайних подій і ситуацій та надали допомогу населенню у нестандартних життєвих та аварійних ситуаціях, – зазначив у день свята очільник рятувальної служби області Ігор Нікітчук. – Крім того, групою піротехнічних робіт проведено роботи з очищення області від вибухонебезпечних предметів, що зберігає земля з часів другої світової війни та сучасності. Цього року ними виявлено та знищено понад 636 різних боєприпасів».

Побачити унікальні відеокадри буремних подій року, героїчних буднів, підготовки та вишколу рятувальників мали можливість і самі вогнеборці, ветерани та гості, запрошені на урочистості з нагоди професійного свята, що відбулися цього дня в Управлінні ДСНС України в області. Подвиг загиблих та померлих колег і чорнобильців вшанували хвилиною мовчання та піснею «Небо тихо плаче».

На адресу представників героїчної професії звучали слова особливої подяки від представників органів влади, релігійних діячів та представників силового блоку.

За вагомі особисті досягнення у службовій діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника відзначено кращих з кращих представників героїчної професії. Зокрема, Почесні Грамоти Державної служби України з надзвичайних ситуацій отримали троє працівників Управління. Ще 21 рятувальник нагороджений грамотами та цінними подарунками керівництва області, місцевих органів влади та силових структур області.

Довершили святковий настрій музичні привітання від творчих працівників ДСНС, шоу-театр «КЛЕМ» та народний художній колектив хореографічного ансамблю « Tin-Ton».

У ДСНС України у Житомирській області

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up