Затверджено план заходів для розвитку громадянського суспільства у 2018 році

Координаційна рада при ОДА затвердила проект Плану заходів щодо реалізації в області у 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

Затверджено план заходів для розвитку громадянського суспільства у 2018 році

Рішення прийняли 20 лютого під час першого у цьому році засідання Координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути.

Відповідно до Плану заходів, протягом березня-грудня 2018 року в області проводитиметься конкурс з визначення проектів (ініціатив) громадських організацій, для реалізації яких виділено 1 млн грн з обласного бюджету.

В рамках заходів запланований тренінг для представників структурних підрозділів районних державних адміністрацій з питань активізації посилення комунікації між органами влади і громадськістю на рівні районів області.

Також у Плані передбачається залучення громадськості до проведення масових заходів та сприяння у проведенні заходів, спрямованих на популяризацію волонтерського руху.

Новини за темою
Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up