Заступник мера Дмитро Ткачук очолив робочу групу з реконструкції майданів Соборний та Перемоги

Заступник мера Дмитро Ткачук очолив робочу групу з реконструкції майданів Соборний та Перемоги

Розпорядження «Про створення робочої групи з питань реалізації проекту реконструкції майданів Соборний та Перемоги у місті Житомир» від 21 червня 2019 року опубліковане на сайті міськради.

Робоча група створена «з метою забезпечення подальшої реалізації інфраструктурного проекту реконструкції майданів Соборний та Перемоги у місті Житомир, що відбувся відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.11.2018 «Про організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир», результати якого було визначено на фінальному засіданні журі 13 травня 2019 року"

У склад робочої групи увійшли 7 членів: заступник міського голови з «транспортних» питань Дмитро Ткачук, директорка офісу GIZ у Житомирі Марія Байда, директори департаментів, Агенції розвитку міста, директор КП «Житомиртранспорт» та депутат міськради Іван Фурлет.

Нагадаємо, навесні житомирянам представили проекти масштабної реконструкції центральних майданів - Соборного та Перемоги.

Коментарі (11)
 • Светланка Сметанка

  ХАЙ РОБЛЯТЬ РЕКОНСТРУКЦІЮ ЗА ТІ КОШТИ, ЯКІ НАКРАЛИ - НАГРЕБЛИ + ЗА ТІ, ЯКІ ПОВИННІ БУЛИ ПЛАТИТИ У БЮДЖЕТ МІСТА З БІЗНЕСУ...
  А ТО З ЛЮДЕЙ ГРЕБУТЬ - 40 % З  МІНІМАЛКИ, А САМІ РОКАМИ НЕ ПЛАТЯТЬ ПОДАТКИ - ТІЛЬКІ ВСІ ЗЕМЛІ ПІД СЕБЕ ПІДГРЕБАЮТЬ...
  ВЖЕ ДО ГОТЕЛЮ "ЖИТОМИР" ДОБРАЛИСЯ - УПИРІ...!!!
 • Гапчук Сергій

  Реконструкція Соборного майдана конче необхідна і напевно для сучасного впровадження такого проекту варто запозичити досвід подібних реконструкцій і запровадження відповідних технологій до прикладу Польщі. Мало би бути зроблено якісно, на довгі роки.
 • Елена Троянская

  Тепер в Житомир не має чого їхати тепер піпець дорогам буде
 • Надіія Троусковетска

  это мрак
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up