Заслужений юрист України Развадовський вводить в оману людей, хизуючись рішенням суду, яке не вступило у силу, і поливає брудом газету "20 хвилин"

Заслужений юрист України Развадовський вводить в оману людей, хизуючись рішенням суду, яке не вступило у силу, і поливає брудом газету "20 хвилин"

Рішення суду ще не вступило у силу, а отже, і не підлягає виконанню, а Віктор Развадовський мало того, що хизується виграною справою, розміщуючи публікації у ЗМІ, ще й поширює недостовірну інформацію щодо нашого видання.

Публікація статті на вебсайті https://ruporzt.com.ua/new/151677-sud-viznav-scho-gazeta-20-hvilin-romanv-opublkuvala-naklep-na-vktora-razvadovskogo-zobovyazav-sprostuvati-yogo-a-takozh-viplatiti-zavdanu-moralnu-shkodu.html?fbclid=IwAR1sli-pRMgTyC0dvvszHJ3dtMIewgFoHML6xzQmO2Z0Q9rNJwJAM7ix3AE та у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/569230176519491/posts/3200090213433461 під назвою “Суд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала НАКЛЕП на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду” є передчасною та такою, що не відповідає дійсності.

У публікації зазначено, що Житомирський районний суд ухвалив рішення 09.10.2020 р. по справі за позовом Развадовського В. Й. до ПП “Медіа Ресурс” про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. Вказаним рішенням, як зазначається у статті, було “визнано відомості, викладені у вищеназваній газеті, такими, «що не відповідають дійсності, принижують та ганьблять честь, гідність та ділову репутацію Развадовського Віктора Йосиповича», та зобов’язав «20 хвилин» опублікувати з цього приводу спростування. З винуватців буде стягнуто моральну шкоду у сумі 50 000 гривень та судовий збір 3 783 грн”.

Однак, рішення суду по справі № 278/1638/19 не було оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень та не було доведено до відома ПП “Медіа Ресурс”. Крім цього, заслужений юрист Развадовський В. Й. та його команда фахових адвокатів мають знати, що рішення суду набуває законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження у випадку не подання апеляційної скарги або після ухвалення відповідного рішення апеляційним судом. Строк на апеляційне оскарження становить 30 днів з дати виготовлення повного тексту судового рішення. Таким чином, на даний час відсутнє рішення суду по даній справі, яке вступило в законну силу і яке підлягає виконанню.

Отже, у публікації зазначено недостовірну інформацію щодо факту постановлення судом рішення по справі № 278/1638/19 та наявна спроба ввести в оману необмежену кількість осіб, адже подання матеріалу в такому тоні свідчить про впевненість його автора у тому, що рішення суду чинне. Однак, це не відповідає дійсності.

Окремо зазначимо, що в статті у формі фактичних даних вказано, що газета «20 хвилин: газета твого району Романів», яка була створена під вибори-2019 місцевим олігархом з Романівщини Ігорем Ходаком (він ішов в депутати до Верховної Ради) і видається за його кошт, свідомо ввела в оману читачів, дозволивши собі поширити брехливу, наклепницьку інформацію стосовно того, що нібито НАЗК виявило якісь порушення під час перевірки декларації Віктора Развадовського.

Твердження про створення та фінансування газети Ігорем Ходаком не відповідає дійсності і має бути спростоване. В іншому випадку ПП “Медіа Ресурс” звернеться до суду за захистом своїх порушених прав та спростування недостовірної інформації.

 

Коментарі (122)
 • Антонина Мацящик

  Брехун і хапчик
 • Ольга Чорноус

  Позорисько
 • Ольга Чорноус

  Теж не може це корито покинути
 • Катерина Ранюк

  Як робив добрі справи то неполивали брудом, а перед виборами потрібно нагадити, мудрі люди знають кого вибрати, коли погано говорять знайте що бояться цієї людини, і тепер можна зробити висновок, що потрібно голосувати тільки за Разводовського, а не за "поливальників"....
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up