Зараз першочергове – це нафтове ембарго: головне зі звернення Президента від 15 травня

Зараз першочергове – це нафтове ембарго: головне зі звернення Президента від 15 травня

Офіс Президента оприлюднив тези з виступу Глави держави. 

➡️ Наступного тижня, як і завжди, буде багато міжнародної активності, у якій я братиму участь. Ключове – це зброя та фінансова підтримка для України. Фінанси не тільки для того, щоб зберігати стабільність зараз, а й щоб уже розпочинати відбудову зруйнованого Росією.

➡️  Також працюємо для посилення санкцій проти Росії. Потрібно, щоб партнери щотижнево ухвалювали рішення, які обмежують зв'язки Росії зі світом. 

➡️ Зараз першочергове – це нафтове ембарго. Як би в Москві не намагалися зірвати це рішення, час залежності Європи від російських енергоресурсів закінчується. І це не змінити.

➡️ Ще одне завдання, яке набуває то більшого значення, що довше триває війна, – робимо все, щоб зберігати максимальну увагу світу до нас, до України. 

➡️ Для більшої інформаційної та політичної підтримки України вже в понеділок буду спілкуватися зі студентами провідних американських університетів. Також заплановане й окреме звернення до студентів Стенфордського університету наприкінці травня.

➡️ Готуюся до спілкування з українськими студентами провідних вишів нашої держави. У своєму зверненні до них відповім на деякі важливі, складні питання, які вже є в нашому суспільстві, які вже видно. І очікую глибоких запитань від них, від наших студентів.
 
➡️ Обов'язково продовжу звертатися до парламентів європейських держав – партнерів України. Наше завдання – це статус кандидата в члени Євросоюзу для України, а згодом – вступ до Євросоюзу за швидкою процедурою. 

➡️ Працюємо також і над тим, щоб розширити географію таких спеціальних виступів у парламентах на країни Африки та Азії.

➡️ На 23 травня заплановане звернення до учасників форуму в Давосі. Цьогоріч конференція буде особливо важливою для нашої країни. Буде обговорюватися післявоєнне відновлення. 

➡️ Продовжуємо дуже складні й делікатні переговори, щоб урятувати наших людей із Маріуполя, з «Азовсталі». Цим питанням займаємося щоденно. 

➡️ Очікуємо ухвалення Сполученими Штатами Америки важливих рішень для нашої держави. Нового суттєвого пакету підтримки й детального опрацювання поновленої історичної програми ленд-лізу.

➡️ Готуємося до нових намагань Росії наступати на Донбасі, якось активізувати свій рух на півдні України. Окупанти досі не хочуть визнавати, що перебувають у глухому куті та що їхня так звана спецоперація вже збанкрутувала. Але обов'язково настане момент, коли український народ дотисне загарбників до повного визнання ними реальності.

➡️ Сьогоднішні російські ракетні удари по Львівській області, обстріли Гуляйполя, Сєвєродонецька, Лисичанська, міст і громад Донецької області – вся ця жорстокість окупантів, яку Україна переживає щодня, призведе лише до того, що російські солдати, які виживуть, заберуть це зло із собою назад у Росію. Заберуть, бо відступатимуть. І я вдячний усім українцям і українкам, які наближають цей час.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up