Спецтема: карантин

"Запобігти. Врятувати. Допомогти": рятувальники навчили школярів вибиратись із задимленого приміщення та розрізняти вибухові пристрої

"Запобігти. Врятувати. Допомогти":  рятувальники навчили школярів вибиратись із задимленого приміщення та розрізняти вибухові пристрої

У четвер,30 листопада, учні Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району стали учасниками навчально-пізнавальної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Протягом години фахівці ДСНС вчили школярів правилам безпечної поведінки та перевіряли рівень їх практичних знань.

 

Перш за все вогнеборці перевірили чи знають діти як необхідно поводити себе в побуті. Окрему увагу зосередили на осінньо-зимовому періоді, оскільки саме зараз люди рятуються від холодів різноманітними електрообігрівачами, а також розтоплюють печі. Дітвора активно розповідала, якими електроприладами користується у своїх домівках, а фахівці ДСНС пояснили як використовувати їх так, щоб не трапилось біди.

Крім того присутні слухачі дізнались як має бути укомплектований справжній пожежний щит. За для цього рятувальники продемонстрували спеціальний макет зі всім необхідним інвентарем. Змогли учні і потримати в руках вогнегасник, а також навчатися правильно його застосувати при виникненні пожежі. Найактивніші дітлахи змогли навіть потренуватися вибиратись із задимленого приміщення.

Ще одна інформативна бесіда зі школярами була на тему «Вибухонебезпечні предмети». Рятувальники розповіли слухачам алгоритм дій при виявленні ВНП, навели сумні приклади загибелі людей, які намагались розбирати боєприпаси. Також школярі дізнались про вибухові пристрої сучасності та як їх розрізняти у громадському транспорті та на вулиці.

Під завісу Акції вогнеборці продемонстрували для школярів справжній майстер-клас. На території навчального закладу вони на очах у школярів ліквідували умовну пожежу. Після цього ознайомили дітвору зі своїм спорядженням та обладнанням. Кожен бажаючий зміг посидіти за кермом пожежного авто та сфотографуватися напам’ять. На згадку усі учасники акції отримали сувенірну продукцію зі символікою ДСНС.   

За матеріалами прес-служби У ДСНС в Житомирській області

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up