Замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку: порядок отримання адмінпослуги

Замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку: порядок отримання адмінпослуги

 Порядок користування відомостями Державного земельного кадастру визначений нормами ст. 38 Закону України «Про Державний земельний кадастр».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» визначено перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року №835 «Деякі питання надання Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальними органами адміністративних послуг», адміністративна послуга з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку включена до переліку платних адміністративних послуг, що надаються Держгеокадастром та його територіальними органами.

Витяг з Державного земельного кадастру надається у паперовій або електронній формі та містить усі відомості про земельну ділянку, внесені до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 року, а також за бажанням заявника - відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержані в порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.

Тобто існує два види витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Для отримання адміністративної послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку будь-яка особа може звернутися до Центру надання адміністративних послуг за місцем розташування земельної ділянки із відповідною заявою (долучивши при цьому документи, які підтверджують оплату послуги), або скориставшись електронним сервісом на офіційному сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за посиланням:  https://e.land.gov.ua (Публічна кадастрова карта України). За надання зазначеної адміністративної послуги справляється адміністративний збір у розмірі - 0,05% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (113,50 грн).

Інший вид витягу з Державного земельного кадастру, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержані в порядку інформаційної взаємодії між Державним земельним кадастром та Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, можна отримати лише замовивши його через відповідний ЦНАП за місцем розташування земельної ділянки. За надання такого виду витягу з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у розмірі 113,50 грн та додатково сплачується адміністративний збір у розмірі 56,75 грн (відповідно до ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

Управління державного земельного кадастру

Головного управління Держгеокадастру 

у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:17 Поліція документує наслідки російських обстрілів Житомира і району: постраждало троє людей 15:07 У Житомирі триває чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» photo_camera 14:54 Після ворожої атаки і значних пошкоджень підприємство Кромберг енд Шуберт припинило роботу на невизначений термін 12:38 5 цікавих українських слів, які були заборонені радянською владою, але вони повернулися Від читача 17:45 Фішингові посилання 08:45 У Житомирі під час тривоги люди можуть залишитися просто неба: мешканці повідомляють про зачинене укриття. ВІДЕО 08:27 Сьогодні у Житомирі перекриють рух транспорту для проведення фізкультурно-оздоровчого заходу "Забіг Житомирщина" 07:55 Після нічної атаки в Житомирі почала погіршуватися якість повітря 07:42 Під час нічної ворожої атаки у Житомирі пошкоджено приватні будинки і підприємство - є постраждалі play_circle_filled 22:00 Увага жителям Житомирщини! Найближчим часом не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up