Загинув "кіборг" з 95-ї бригади Руслан Боровик

Загинув "кіборг" з 95-ї бригади Руслан Боровик

Широкому загалу він став відомим після параду на День Незалежності, фото з якого Руслана з дочкою у десантному береті стало вірусним.

Спогадами про друга поділився Viacheslav Shramovych:

"Коли в 2015 робив з ним інтерв‘ю як з «гранатометником-фотографом з Донецького аеропорту», він казав: я взагалі люблю фотографувати природу, гори, ну але так сталося, що довелося знімати війну.

Також зізнавався, що не всі розуміли, коли в ДАП у вільні хвилини діставав фотоапарат - явно було не до того. Але на його фото з аеропорту залишилися люди, які загинули в 2014-2015, наприклад «Ігорьок» (як він казав) Брановицький, розстріляний в полоні «Моторолою».

Роки два тому я робив матеріал про те, як склалася доля бійців, що вижили в ДАП. Руслан спочатку відмовився, сказав, що дуже важко все це пригадувати. А потім сам набрав, розповів, як вони збираються, поминають хлопців і допомагають одне одному, душевно вийшло.

Руслана бачив на парадах на День Незалежності, фото його дочки в десантному береті стало вірусним. Радувало бачити його «в строю», бо зимою 2015 він отримав поранення з 7.62 і важку контузію.

24 лютого Руслан Боровик пішов воювати, в свою житомирську (він з Новограда-Волинського) 95-у бригаду ДШВ. Вчора загинув.

Не буде фото Карпат, дівчинка у десантному береті вже не пройде на параді з батьком по Хрещатику.

RIP «Багдад», ти був дуже крутий".

 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (36)
 • Валентина Бовкун

  Царство небесне і вічна пам'ять Герою!
 • Світлана

  Вічна пам'ять герою
 • Натали Закусило

  😪
 • Антоніна Гонгало

  Царство небесне і вічна пам'ять ГЕРОЮ

keyboard_arrow_up