Загадку вічно затопленої Покровської розкрито: заважає газова труба

Загадку вічно затопленої Покровської розкрито: заважає газова труба

У пам'яті житомирян ще свіжа злива, яка перетворила перехрестя Покровської-Грушевського на аквапарк.

Тоді після зливи містяни каталися посеред вулиці на водному мотоциклі і надувному матраці.

Проблему каналізаційних стоків на вул. Покровській упродовж трьох днів досліджували комунальні підприємства «Експлуатація штучних споруд» та «Житомирводоканал», - пише сайт міськради

«Минулого року  КП «Житомирводоканал» придбало прилади для відеоспостережння підземних мереж,  і завдяки цьому відео на сьогоднішній день  ми пройшли повністю всю вулицю Покровську, Степана Бандери через територію ТТУ з виходом аж до річки Кам’янки.  Обстежили весь колектор, зараз більшість тих мереж, які існують,  не нанесені взагалі на схеми міста, зараз будемо малювати факт від руки з усіма проблемними точками і прийматимемо рішення. Вже задіяний Житомиргаз, оскільки знайшли  дві газові труби. Житомиргаз приніс документи, де зазначено, що газова труба, яка знаходиться поперек ливнівки,  побудована у 1985 році», -  розповідає Олександр Шевчук, заступник міського голови.  

Дійшли домовленостей, що Житомиргаз дослідить свої мережі для того, щоб можна було їх перенести, і відповідно на карту будуть нанесені точки виходу колодязів. На місці труби  будуватимуть  великий колодязь, щоб вода  обходила місце накопичення для збільшення діаметру обходу.

 «Чистимо мережі, знайшли багато  невідомих раніше колодязів,  які були засипані, бо через  ці мережі проходять газові труби. Наразі стоїть питання, як  їх звідти прибрати. Ливнівку обнести неможливо, вона повинна йти в рівень, тобто якщо будуть перепади по висоті, вона буде забиватись  у тих місцях.  Відбулась нарада з представниками Житомиргаз, вони пообіцяли це питання вивчити та за можливості газові труби буде перенесено», - зазначив Віталій Ролінський, директор комунального підприємства.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі (1)
  • Олексій Герщук
    https://i.gifer.com/origin/3f/3fcf565ccc553afcfd89858c97304705_w200.webp
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Житомирський обласний центр крові потребує донорів з негативним резусом! 16:30 30 людей від початку року вже не повернулися додому після відпочинку на водоймах Житомирщини 16:08 У Старій Котельні поліцейські взяли під варту підозрюваного в замаху на вбивство 16:00 35 років Незалежності. 35 подій. Одна країна. Одне серце Від читача 17:45 Фішингові посилання 15:40 На Житомирщині обговорили подальше функціонування ДП «Дослідне господарство «Рихальське» 15:20 До садка чи школи без стресу: що потрібно зробити батькам перед початком навчального року? 15:00 Екоінспекція перевірила повідомлення у соцмережах про стихійні сміттєзвалища біля місць відпочинку в Житомирі 14:40 Н️а Житомирщині зафіксовано рекордну спеку: +38°C 14:17 На офіційних пляжах області купатися не рекомендовано: вода на відповідає нормам 14:00 У Житомирі у свято Яблучного Спаса «Пиріг пам'яті» об' єднав рідних загиблих Захисників і Захисниць України photo_camera 12:55 Подробиці ДТП біля Оліївки: травмовано водія вантажівки - 21-річного житомирянина 12:40 У Коростенському ТЦК під час проходження ВЛК помер чоловік 12:20 У річці Мика в Радомишлі зафіксовано масову загибель риби photo_camera 12:00 Сьогодні вранці у Березівці внаслідок удару блискавки загорівся будинок photo_camera 11:40 15 тисяч доларів за «квиток за кордон»: 28-річний житомирянин організував схему переправлення чоловіків призовного віку за межі країни photo_camera 11:21 На Житомирщині минулої доби виникло 11 пожеж сухої рослинності, вогнем пройдено майже 10 га території 11:00 Водія, який у стані алкогольного сп'яніння спричинив смертельну ДТП на Коростенщині, засуджено до 8 років позбавлення волі 10:41 СБУ заблокувала мільйонну схему незаконної вирубки та легалізації комунального лісу на Житомирщині photo_camera 10:20 У ДТП біля Оліївки зіткнулися дві вантажівки: рятувальники деблокували одного з водіїв photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up