З січня по квітень 2023 року водоканал передав до суду 158 матеріалів щодо стягнення боргів з житомирян

Юристи підприємства наголошують, що законодавство максимально спростило процедуру стягнення боргів за комунальні послуги: після подання заяви до суду та винесення судового рішення проходить лише 5 діб.
При цьому присутність самого боржника на засіданні не є обов’язковою. Арешт може бути накладений на рахунок будь-якого типу: картковий, депозитний, поточний тощо.
З січня по квітень 2023 року КП "Житомирводоканал" передав до суду 158 матеріалів щодо стягнення заборгованості з жителів міста за спожиту воду; кількість позитивно вирішених судових справ – 89.
"За умов, коли борг споживачів перед “Житомирводоканалом” перевищив астрономічні 82 мільйони гривень, юристи підприємства використовують всі надані законодавством можливості, аби заборгованість не стала на заваді стабільного водопостачання міста у воєнний час, адже ми розуміємо свою відповідальність перед тими споживачами, які сплачують за послуги справно. Так, щодня до суду подаються все нові й нові заяви.
Друзі, закликаємо вас не зволікати, а вчасно сплачувати за отримані комунальні послуги. У разі фінансових складнощів наше підприємство завжди готове йти назустріч споживачам та оформити реструктуризацію боргу", - наголошують на підприємстві.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
Алла Стожук
Стан води,яка технічна.
І коли вона взагалі чорна,перерахункі це не до вас?
Владимир Ткаченко
Хто хоче вмерти на роботі...приходьте
Я не брешу.,але то мій дім...
Ласкаво,...курва просимо ..на той світ...
Сергей Полубинский
Wiaczesław Mambetow