З мітингувальниками поспілкувалися мер і очільник ОВА

З мітингувальниками поспілкувалися мер і очільник ОВА

Віталій Бунечко та Сергій Сухомлин виходили до мітингувальників.

На запитання, чому перекладають плитку на плитку мер не відповів, пообіцявши, що в 2024 році в бюджет не буде внесено жодної копійки на ремонт тротуарів та доріг. Громада взяла з Сухомлина усну обіцянку.

Нагадаємо, зранку у Житомирі відбулася акція протесту проти нераціонального розподілу бюджетних грошей в умовах війни..

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (10)
  • Артем Городнюк
    Бунечко,сукомлін  брехуни
  • Руслана Пасічник
    Як це він не відповів? Чому? Немає що відповісти?
  • Stefania Grams
    Як можна вірити цим злодюгам треба звертатись до СБУ бо їм чомусь повилазило чи грошики шурують на верх...ідіоти на другий рік пообіцяв та за осінь можна ще міліони нагребти
  • Саша Александр
    Трещать не мешки ворочать

keyboard_arrow_up