З 25 січня запрацюють кінотеатри, клуби і готелі, - Ткаченко

З 25 січня запрацюють кінотеатри, клуби і готелі, - Ткаченко

В Україні з 25 січня повинні знову запрацювати установи культури, розміщення та креативної індустрії, якщо Україна повернеться до адаптивного карантину. Про це повідомив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко в Telegram.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на власному офіційному Телеграм-каналі повідомив:

«Обговорили з Прем’єр-Міністром заяву щодо можливого карантину до кінця 2021 року.

Прем’єр запевнив, як тільки Україна знову повернеться до адаптивного карантину (попередньо, з 25 січня), сфери культури, гостинності та креативні індустрії зможуть працювати. Звісно з дотриманням усіх правил карантину. І дивлячись на статистику захворюваності в країні.

Нагадаю, що режим надзвичайної ситуації, яким обумовлюються карантинні правила – і більш суворі як зараз, і полегшені – як у минулі місяці, зараз діє до 28 лютого. І очевидно, що питання продовження карантину вирішуватиметься впродовж весни. Однак, у будь-якому випадку обмеження будуть сталими, що дозволить бізнесу прогнозувати і планувати свою діяльність».

Нагадаємо, з 8 по 24 січня в Україні діє так званий «карантин зимових канікул».

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:41 Дощ, мокрий сніг та ожеледиця — погода найближчих днів 15:20 У Житомирі встановили ще 9 безперебійних блоків живлення для роботи світлофорів. 15:03 У ході спецоперації на Житомирщині та Хмельниччині затримано одного з організаторів злочинної організації з колишніх «смотрящих» Київського СІЗО photo_camera 14:40 Як оподатковується додатковий дохід – розповідають Мінфін та ДПС у кампанії «Податки захищають» Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 14:20 Жителю Хорошівської громади, який виправдовував збройну агресію рф, повідомлено про підозру 14:00 Чергова група громадян до національного спротиву завершила навчання 12:39 Упродовж минулого тижня рятувальники Житомирщини 63 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій photo_camera 12:18 Хто несе відповідальність за безпеку руху? Під час руху в автобуса просто відвалилося колесо! 12:00 Голова БФ «Надія Є» Надія Юшкевич отримала подяку міського голови 11:41 Захворюваність на ГРВІ на Житомирщині перевищує епідпоріг на 38% і продовжує зростати 11:19 Суцільна «ковзанка» у Житомирі: вулиця Вітрука перетворилася на небезпечну для пішоходів трасу photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 23 лютого — 1 березня 10:41 До уваги водіїв і пішоходів: очікується ускладнення погодних умов! 10:21 На Житомирщині відбулися змагання з плавання для ветеранів та представників силових структур 10:00 Графіки обмеження електропостачання на понеділок 23 лютого 09:39 Ворог атакував Україну балістичною ракетою і 126 ударними БпЛА 09:21 Оперативна інформація станом на 08.00 23.02.2026 щодо російського вторгнення 09:00 23 лютого: все про цей день, яке церковне свято і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up