З 1 квітня в рамках медичної реформи стартує приписна кампанія

Житомиряни зможуть вільно обрати лікаря первинної ланки, не прив'язуючись до місця приписки. Про це на черговому засіданні виконкому розповіла начальник управління охорони здоров'я міськради Марія Місюрова.

З 1 квітня в рамках медичної реформи стартує приписна кампанія

"У грудні минулого року було прийнято рішення про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. Якщо ви звертаєтесь до свого лікаря, ви ним задоволені, то укладаєте з ним декларацію. Зараз ми працюємо над створенням сайту, де буде інформація про всіх лікарів. Пацієнт зможе вільно обирати лікаря, бо раніше була прив’язка до місця проживання, а тепер пацієнт може обрати того лікаря, якому довіряє", - пояснила Марія Місюрова.

Головує на виконкомі заступник мера Матвій Хрєнов, який прокоментував медичні інновації на сторінці у Фейсбук: "Розпочинаємо інформаційну кампанію по змінах у наданні первинноі допомоги (сімейноі медицини) в місті Житомирі. Основна теза — пацієнтам не потрібно хвилюватись, укласти деклараціі встигнуть всі, часу достатньо", - пише Матвій Хрєнов.

Кампанія триватиме до кінця року, при укладанні угоди треба мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Декларація оформлюється в електронному вигляді безстроково, але лікаря можна змінити не більше трьох разів за рік. Лікар від пацієнта може відмовитись лише в одному випадку – якщо він вже набрав дві тисячі пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up