З 1 квітня в рамках медичної реформи стартує приписна кампанія

З 1 квітня в рамках медичної реформи стартує приписна кампанія

Житомиряни зможуть вільно обрати лікаря первинної ланки, не прив'язуючись до місця приписки. Про це на черговому засіданні виконкому розповіла начальник управління охорони здоров'я міськради Марія Місюрова.

"У грудні минулого року було прийнято рішення про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. Якщо ви звертаєтесь до свого лікаря, ви ним задоволені, то укладаєте з ним декларацію. Зараз ми працюємо над створенням сайту, де буде інформація про всіх лікарів. Пацієнт зможе вільно обирати лікаря, бо раніше була прив’язка до місця проживання, а тепер пацієнт може обрати того лікаря, якому довіряє", - пояснила Марія Місюрова.

Головує на виконкомі заступник мера Матвій Хрєнов, який прокоментував медичні інновації на сторінці у Фейсбук: "Розпочинаємо інформаційну кампанію по змінах у наданні первинноі допомоги (сімейноі медицини) в місті Житомирі. Основна теза — пацієнтам не потрібно хвилюватись, укласти деклараціі встигнуть всі, часу достатньо", - пише Матвій Хрєнов.

Кампанія триватиме до кінця року, при укладанні угоди треба мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Декларація оформлюється в електронному вигляді безстроково, але лікаря можна змінити не більше трьох разів за рік. Лікар від пацієнта може відмовитись лише в одному випадку – якщо він вже набрав дві тисячі пацієнтів.

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up