Спецтема: карантин

Ювілейний "шлюб за добу" у Новограді-Волинському зареєструвала пара відомих спортсменів

Ювілейний "шлюб за добу" у Новограді-Волинському зареєструвала пара відомих спортсменів

5 вересня у Новограді-Волинському зареєстровано 50, ювілейний, шлюб у рамках проєкту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

Стати на рушничок щастя за скороченою процедурою вирішила пара видатних українців, які прославляють Україну в Європі та світі, – майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики Максим Алексєєв та дворазова чемпіонка Європи серед молоді з важкої атлетики Яна Дяченко.

Вітаємо молодят зі створенням сім’ї, бажаємо кохання, щастя та довгого подружнього життя!

А ще нагадуємо, що зареєструвати шлюб «за 24 години» у п’яти містах області, де надається ця послуга, – Житомирі, Радомишлі, Коростені, Новограді-Волинському та Бердичеві – можна, виконавши кілька нескладних кроків.

Крок перший. Наречені, за умови досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб, звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу (незалежно від місця проживання та громадянства), обирають дату та час реєстрації, узгоджують з організатором всі процедурні питання. Після цього між організатором і заявниками укладається договір у письмовій формі, подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги. 

Подана заявка невідкладно передається до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Крок другий. Необхідно підготувати та надати такі документи:

  • паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України;
  • у разі, якщо заявники або один з них раніше перебували у шлюбі – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо);
  • документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченому в установленому порядку (вірність документів має бути засвідчена дипломатичним представництвом або консульською установою України, посольством (консульством) держави, громадянином якої є іноземець (країни постійного проживання особи без громадянства), Міністерством закордонних справ, іншим відповідним органом цієї держави або нотаріусом).

Працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану перевіряє документи, складає та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, після чого забезпечує проведення державної реєстрації шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та в певний час, що були обрані нареченими.                  

На підтвердження проведеної державної реєстрації видаються свідоцтва про шлюб. Відомості про реєстрацію шлюбу вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у встановленому законодавством порядку.

Уся інформація – за посиланням: http://udr.ztjust.gov.ua/live-menyu/derzhavna-reyestratsiya-aktiv-simeynogo-stanu/shlyub-za-dobu/ .

Коментарі (1)
  • Alina Borysenko

    Дуже крута послуга, звісно, для тих, хто поспішає! А ми от готуємось з коханим грунтовно! До речі, усім, в кого весілля скоро раджу дуже цікавий весільний блог Hot Wedding - https://hotwed.com.ua/ru/stati . Підгледіли там і розваги, і традиції цікаві, і декор для залу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up