Як святкувати Трійцю: що можна, а що заборонено у цей день. ВІДЕО

Як святкувати Трійцю: що можна, а що заборонено у цей день. ВІДЕО

Трійця в 2019 році традиційно припадає на п'ятдесятий день після Великодня. Це свято є одним із найважливіших для християн, адже цією подією відкрилася світові уся повнота іпостасі Єдиного Бога: Отця, Сина та Святого Духа. День Святої Трійці має інші назви – Зелені свята або П'ятидесятниця, детальніше про це свято розповідає Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Перед святкуванням Святої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота Троїцька, яка починається з вечора п'ятниці спеціальною поминальною службою, - парастасом. Парастас перекладається з грецького як клопотання. Вся Українська Православна Церква молиться перед Господом за своїх від віку спочилих православних, - повідомляється на офіційному сайті свято-Михайлівського кафедрального собору.

У Троїцьку суботу звершується поминальне богослужіння, а після Божественної літургії - вселенська панахида.

З цієї нагоди у Свято - Михайлівському кафедральному  соборі в п’ятницю, 5 ЧЕРВНЯ о 17.00 відбудеться вечірня та утреня з акафістом за упокій померлих, а в суботу 6 ЧЕРВНЯ після закінчення Божественної Літургії буде звершено панахида за усіх від віку спочилих православних християн, за жертв Голодомору, політичних репресій, жертв Чорнобильської катастрофи, Героїв Небесної Сотні, усіх загиблих українських військових, які героїчно загинули на Сході України під час військового протистояння і  віддали власне життя за Незалежність та мир нашої Батьківщини.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up