Як отримати безоплатну правову допомогу

Як отримати безоплатну правову допомогу

Адаптивний карантин в Україні триватиме щонайменше до 31 грудня 2020 року.

Зважаючи на епідемічну ситуацію у вашому регіоні, обирайте безпечний спосіб отримати безоплатну правову допомогу. Звертайтесь до центрів та бюро системи БПД (усього в Україні їх понад 500) або поспілкуйтесь з юристом дистанційно (телефоном чи онлайн).

Всі підказки – на сайті системи БПД

Звернутися за правовою допомогою можна до найближчого місцевого центру чи бюро правової допомоги. Їх перелік, адреси та графік роботи можна дізнатися на сайті системи БПД у розділі «Всі центри».

Жителі віддалених населених пунктів можуть отримати правову консультацію під час роботи мобільних та дистанційних пунктів. Більш детально дізнатися про графік їх роботи можна у найближчому місцевому центрі. Також можна скористатися пошуком у розділі «Пошук найближчого центру та дистанційних пунктів».

Відео дня

Якщо вас чи вашого родича затримали за підозрою у кримінальному провадженні, зателефонуйте за номером 0 800 213 103 для призначення адвоката. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті у розділі «Мене затримали».

Для отримання вторинної правової допомоги, зокрема призначення адвоката для відновлення порушених прав у суді, слід надати до місцевого центру відповідні документи. Протягом 10 днів центр перевірить документи та прийме рішення про надання безоплатної вторинної допомоги.

Як отримати безоплатну правову допомогу дистанційно:

Зателефонувати за безкоштовним номером системи БПД 0 800 213 103. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Скористатися мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR, або завантажити мобільний застосунок «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE

Постраждалі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up