Все ж футбольний м’яч

Все ж футбольний м’яч

На засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 24 травня 2023 року було погоджено низку заходів з нагоди виходу футбольного клубу «Полісся» до Прем'єр-ліги чемпіонату України з футболу.

У зв’язку з цим почалася підготовка до організації заходу. Вчора наше видання повідомляло про те, що пам’ятник морозиву намагаються перефарбувати в футбольний м’яч. Тоді ця новина викликала бурхливе обговорювання в соціальних мережах. 

Сьогодні ми маємо фото підтвердження, що пам’ятник морозиву пофарбують. Причому залишається питання, чи надовго це залишиться або фарбу будуть змивати після заходу? Справа в тому, що будь-яка фарба з каменя видаляється дуже погано. Хто саме прийняв рішення про перефарбування пам’ятника, невідомо, але під час засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради 24 травня 2023 року про це мова не йшла. Зобов’язання про організацію заходу було покладено на управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури міської ради, управління комунального господарства та управління по зв’язках з громадськістю. 

На жаль, нам не вдалося отримати коментар в міській раді, але відомо, що 27 травня 2023 року з 12.30 до 17.00 у Житомирі запрацюють дві фанзони для вболівальників клубу.

«Фанзони працюватимуть на двох локаціях. На вулиці Михайлівська будуть розташовані більш дитячі локації, працюватимуть атракціони, буде безкоштовне морозиво для дітей-учасників шкільної ліги з футболу та всіх бажаючих. Трансляції матчу будуть як на екрані на Михайлівській, так і на Фещенка-Чопівського», – розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«У зв'язку з тим, що обмежено доступ до трибун і перед кожним матчем велика кількість вболівальників збирається перед воротами стадіону, вирішили організувати фанзони, на яких вболівальники зможуть спостерігати за останнім матчем ФК «Полісся» в Першій лізі», – сказав Сергій Сухомлин.

Нагадуємо, що початок матчу «Полісся» Житомир – «ЛНЗ» Черкаси заплановано на 27 травня на 14.00.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up