Врожай перемог шоу-театру «КЛЕМ» влітку 2017

Літо для Народного художнього колективу шоу-театру «КЛЕМ» Житомирського Центру творчості дітей і молоді було дуже врожайним на нові перемоги.

 

Врожай перемог шоу-театру «КЛЕМ» влітку 2017

Колектив брав участь у 3-х Міжнародних конкурсах естрадного мистецтва, 2 з яких на березі моря.

  • Одеса  - ГРАН ПРІ  Міжнародного телевізійного конкурсу «Одесская Юморинка», де вихованці виступали на одній сцені із зірками українського шоу-бізнесу гурт «Время и Стекло», «Гриби» та іншими молодими виконавцями.

  • Житомир – І премія Фестиваль конкурс театрального мистецтва «Зірочки Мельпомени»

  • Болгарія – ГРАН ПРІ Міжнародного конкурсу «Marine Fantasy», де на одній сцені також змагалися дорослі професійні колективи. КЛЕМ запросили на конкурс у Грецію.

Море, сонце, аквапарк, насичена екскурсійна програма, незабутні враження від виступу та відпочинку.

На сцені молоді артисти шоу-театру «КЛЕМ» вразили глядачів уривком із шоу-спектаклю «Зірковий Ярмарок», де майстерно перевтілювалися у зірок естради.

Вихованці шоу-театру «КЛЕМ» отримали безкоштовні путівки в Дитячий оздоровчий табір «Лісовий берег», де змогли відпочити і набратися сил до нового навчального року. Шоу-театр «КЛЕМ» щиро вдячний Обласному Управлінню сім’ї, молоді та спорту в особі начальника управління ГРЕСЬ Світлани Миколаївни за цей чудовий незабутній відпочинок.

Розпочався новий навчальний рік. Попереду багато творчих проектів. Шоу-театр запрошує всіх бажаючих віком від 7 до 17 років безкоштовно записатися до шоу-театру у Центрі творчості дітей і молоді.

Колектив редакції "20 хвилин" щиро вітає колектив шоу-театру з черговими перемогами і бажає успіхів та нових творчих злетів!

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up