Влада Житомира проти фасаду магазину білоруських цукерок

Влада Житомира проти фасаду магазину білоруських цукерок

У самому центрі Житомира, на майдан Перемоги, 4/2, нещодавно відкрили магазин білоруських цукерок.

Солодощі — це, звісно, добре, але фасади магазину повністю порушують архітектурну концепцію міста. 
З цього питання виступив депутат Житомирської міської ради Геннадій Махорін. У зверненні він пояснив, що підприємці таким чином знищують фасади, і місто виглядає непривабливо. 
Міський голова Сергій Сухомлин підтримав думку депутата, мовляв, власники зробили як хотіли, не маючи необхідних документів на це. 
«До нас усі підприємці звертаються за погодженням після оформлення фасадів», — зазначив Сухомлин.

Коментарі (4)
 • Natali Pavlovskaya

  Влада Житомира на чолі з мером Сухомлиним голосує ЗА  тільки за ПРОЕКТи СМЕРТЬ на кшалт АЗС по проспекту Незалежності, 29. А партія "СВОБОДА" , як обличчя справжнього українського патріотизму, чому ж ви не двитесь як на ваших очах майже у центрі Житомира будують газову камеру українським дітям - АЗС на проспекті Незалежності, 29?!  Ви де, патріоти України?! Чого від вас немає жодної пітримки мешканців мікрорайону міськмолзавод?!  Чого ви мовчали на сесії міськради 31.10.2019, коли 4 мікрорайону міста Житомира протестуквали проти незаконного будівництва?!  А скільки ще таких невдоволених по місту?! Силньна Країна - це стабільна Країна, це та Країна, де панує справжній ЗАКОН один для всіх. Чого партія "Свобода" не вимагає повного аудиту чиного законовства Укораїни. Чому мер Сухомлин та Житомирська міська влада   досі користуються законами часів Януковича та будують нам газову камеру на проспекті Незалежності, 29?!
 • Богдан

  Комусь подобається, комусь ні, але цей фасад гарніший ніж була страшна стіна до цього! Подивіться на стіну лівіше і правіше магазину, ТАМ КРАЩЕ???
 • Людмила

  Фасад действительно уродливый. Такой фасад подходит для села, на отдельно стоящем здании. Почему нету процедуры согласования, если у оформителя нету ума?
 • Дианна Форион

  А фасади Львівської майстерні шоколаду з частиною займаної території біля будинку.

  Якщо всім не можна, то всім.

  Сухомлин лобіст. Мабуть всі біжать не до Люди Зубко, а сюди тепер. І їх жаба поїдає.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up