Влада Житомира збирається жорстко діяти з квіткарями на Московській

Влада Житомира збирається жорстко діяти з квіткарями на Московській
Підприємці, які донедавна торгували на прилеглих вулицях до Житнього ринку, обіцяють повернутися на колишні місця, якщо влада Житомира не наведе лад із квіткарями на вулиці Небесної Сотні.

Про це 17 вересня на засіданні міськвиконкому розповів перший заступник мера Житомира Сергій Сухомлин.

«У нас лежить звернень більш ніж від 400 осіб - тих, яких ми прибрали. Люди кажуть, що якщо ми не наведемо порядок із квіткарями, вони знову повернуться на колишні місця», - повідомив Сергій Сухомлин і розповів, що вже провів приблизно 8 зустрічей з підприємцями, які торгують квітами на вулиці Небесної Сотні.

«Їм було запропоновано декілька варіантів: перший - вони переходять на один з наших ринків «Подільський » або « Рада », причому останній виділяє їм окремі місця з окремим в'їздом з боку вулиці Бориса Тена. Вартість оренди кіоску для них на ринку «Рада» - 300 грн. у місяць разом з комунальними платежами - це менше, ніж вони зараз платять. Приблизно 25 осіб зі 75 вже запланували місця на ринку «Рада», тобто процес пішов. Але там є певне протистояння: частина квіткарів не готові туди перейти. Тому їм було запропоновано кілька інших варіантів. Вони можуть підшукати ділянку землі, яка знаходиться у комунальній власності, оформити документи та побудувати там свої квіткові ряди, але на момент будівництва й узгодження всіх деталей, вони тимчасово переходять на будь-який інший ринок», - розповів Сергій Сухомлин, повідомивши, що влада міста« жорстко налаштована до кінця року прибрати квіткарів із вулиці Небесної Сотні».

Також, за словами Сергія Сухомлина, поки квіткарям дали часу до кінця тижня: такі терміни були надані на момент проведення переговорів з фірмою «Діамант» про купівлю земельної ділянки, площею 6 соток, розташованого по вулиці Бориса Тена (на виїзді з автостанції).

Начальник КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Юрій Самборський також підтвердив, що багато часу на роздуми квіткарям ніхто не збирається давати, і сказав, що вже до кінця поточного тижня інспекція відновить роботу над знесенням наметів по вулиці Небесної Сотні. У рішенні даного питання він попросив посприяти членів виконкому, депутатів, громадські організації та активістів.

Вранці 12 вересня комунальники збиралися демонтувати квітковий ринок по вулиці Небесної сотні, але підприємці не дозволили цього зробити.

За матеріалами Житомир.info

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up