Визначено заклади, у яких навчатимуться безробітні Житомирщини

Визначено заклади, у яких навчатимуться безробітні Житомирщини

Для участі у відборі подали документи 14 навчальних закладів, які запропонували свої освітні послуги за 47 професіями та напрямками.

У Житомирському регіональному центрі зайнятості повідомляють, що з-поміж учасників – здебільшого заклади, які вже давно співпрацюють зі службою зайнятості: ТОВ «Технічний ліцей», ДНЗ «Центр сфери обслуговування м.Житомир», Житомирський автомобільно-дорожній коледж Національного транспортного університету, Бердичівський професійний будівельний ліцей, ДНЗ «Малинський професійний ліцей», КП«Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради  та ін.

Вперше взяли участь у відборі Житомирська філія Університету Державної фіскальної служби України та Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів Державного агентства автомобільних доріг України (м. Біла церква).

Як поінформувала членів комісії та присутніх представників навчальних закладів директор обласного центру зайнятості Галина Корінна, цьогоріч служба зайнятості планує охопити професійним навчанням близько 4000  зареєстрованих безробітних. Вони здобуватимуть нові знання й навички або проходитимуть підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, на підприємствах, установах та організаціях, які надають освітні послуги та пройшли відбір навчальних закладів. 

Професійне навчання здійснюватиметься також і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості без застосування процедури відбору.         

Відбір навчальних закладів проходить у 3 етапи:

  1. Розкриття конвертів та допущення до участі або відхилення пропозицій.
  2. Розгляд документів.
  3. За результатами розгляду документів, враховуючи вартість навчання, проживання, матеріально-технічне, навчально-методичне та кадрове забезпечення, місце розташування навчального закладу приймає рішення про відбір одного або декількох навчальних закладів за окремими професіями.
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up