Віталій Бунечко зустрівся з представниками компаній оборонного сектору на майданчику Корпорації з економічного розвитку Індіани

Віталій Бунечко зустрівся з представниками компаній оборонного сектору на майданчику Корпорації з економічного розвитку Індіани

В продовження засідання круглого столу з бізнесовими та академічними колами Індіани, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зустрівся з представниками компаній оборонного сектору на майданчику Корпорації з економічного розвитку Індіани, яка є однією з рушійних сил співпраці.

Зустріч була присвячена обміну досвідом та визначенню напрямків співпраці за програмами підтримки та реабілітації ветеранів. В Індіані близько 3,5% населення є ветеранами В’єтнамської війни та війн у Затоці, в яких брали участь війська США, саме тому тут вже вибудована система робота з реабілітації, адаптації та соціалізації військовослужбовців, які звільняються зі служби.

«Частину з цих програм та підходів ми вже реалізовуємо в Україні. Те на що слід звернути увагу в перспективі – це працевлаштування ветеранів на підприємствах оборонного комплексу. Такий підхід має досить широке поширення в Індіані», — зазначив Віталій Бунечко.

Більшість учасників — військові, ветерани, або представники компаній, що виконують оборонні замовлення.  Під час зустрічі вони обговорили Плану перемоги України та досвіду, який набувають українські військові, підприємства та винахідники в умовах повномасштабного вторгнення. Виробникам двигунів, трансмісій, засобів електронної боротьби та іншої електроніки військового призначення було цікаво дізнатися, як їх продукція працює в умовах сучасної війни.

Відео дня

Під час активної дискусії начальник ОВА наголосив представникам провідних компаній, що ефективність обміну досвідом перш за все залежить від їх безпосередньої залученості та зацікавленості до контактів з українськими військовими, ремонтними підрозділами, навчальними центрами. Адже механізм взаємодії, який передбачає проходження усіх державних бюрократичних процедур, призводить до того, що обмін інформацією та обладнанням відбувається з затримкою в часі. А в умовах, що складаються на полі бою, багато в чому знецінюється те, що отримано невчасно.

«Було приємно бачити, що ми розуміємо один одного та дивимось на наявні проблеми з одного боку. Деякі пропозиції щодо співпраці, за словами учасників зустрічі, вони планують винести на обговорення своїх головних офісів найближчим часом», — підкреслив Віталій Бунечко.

  

Пресслужба Житомирської ОВА

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up