Віталій Бунечко провів зустріч з представниками ветеранської спільноти

Віталій Бунечко провів зустріч з представниками ветеранської спільноти

 29 лютого відбулася зустріч начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка з представниками ветеранської спільноти, під час якої визначили нові пріоритетні напрямки роботи Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України, яка діє при Житомирській ОВА.

«Наразі одним із головних напрямів нашої діяльності є побудова ефективної системи підтримки ветеранів війни, захисників і захисниць України, їх родин та родин наших загиблих воїнів, тих, хто на цій війні втратив найцінніше – своїх рідних», — зауважив Віталій Бунечко.

Багато військових та добровольців з Житомирщини ще з березня 2014 року стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. Ще більше — після повномасштабної війни росії проти України. А після нашої Перемоги ветерани стануть однією з найчисельніших категорій громадян по всій країні.

 

Захисники й захисниці повинні відчувати, що держава та місцева влада дбають про них та мають чіткий алгоритм дій, який дозволить їм адаптуватися до життя без війни. А координація зусиль з ветеранськими організаціями дозволить робити це швидше та якісніше.

Відео дня

Планується поширити досвід роботи Консультативної ради при ОВА на громади області. Зокрема, створити такі об’єднання у справах ветеранів в районах та громадах Житомирщини.

«Зараз діяльність ветеранських об’єднань є важливим чинником, який надає можливість обговорювати проблеми й розв’язувати нагальні питання не тільки на рівні держави, а й на рівні територіальних громад, де цих проблем найбільше», — зазначив Віталій Бунечко.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили можливість проведення круглого столу разом з представниками громад. Це дасть можливість налагодити комунікацію та вдосконалити знання й навички для роботи з ветеранами та їх рідними.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Сергей Иванов

    Ви вже напідтримувалися, так що вкрали за підробними документами земельну ділянку по вул. Героїв десантників 19 , на який забудовник з Київа мав побудувати чотири богатоповерхівки , і передати війсковим та їх родинам тисячу квартир . Натомість що ззробили? Здогадуєтесь? Ні за що не вгадаєте!!! А відповідь така продажний мер Сухомлин відібрав ці ділянки та перепродав їх своїм друзям по земельному рекету - Олені Розенблат , і зробив це через штучно створену псевдопатриотичну прокладку - такий собі ОК ЖБК «Захисник-2021» . І тепер завдяки старанням ціх покидьків заради власного збагачення військових позбавили тисячи квартир . Рішення судів вони не виконують, правоохоронні органи покривають їх злочини. Натомість зараз цей «мер - рехформаторта рейдер» пропонує за гроши купувати війсковим квартири, та не просто за гроши, але за космічними цінами в кредит у його друзів забудовників сімейки Розенблат , а те що вони могли отримати за гроши іноземних інвесторів та благодійних фондів вони заблокували, а земельні ділянки відібрали. Так і далі всі мовчатимуть поки Сухомлин  та його друзі будуть знищувати та грабувати Житомир? Скільки  Сухомлин і Олена Розенблат будуть займатися земельним рейдерством і набивати свої кішені за Ваш з нами рахунок? Чому вони заради власного збагачення позбавили військових тисячи квартир? Це нормально? Чому всі мовчать коли зажравшийся та знахабнілий злочинець мер блокує будівництво житла для військових, бреше, а потім продає друзям сімейки Розенблат , де військові не побачать жодної квартири, замість тисячи одночасно? Чи заслуговують військові та їх сім’ї на таке знущання від злочинця мера та його подружки по земельному рейдерству Олену Розенблат ? Чи знову не на часі їх зупиняти, а може будете чекати поки цей кримінальний дуєт не прийде до вам і не буде Вас виселяти, тому що ваше житло розташоване в на землі , яка знаходиться в тому місці де вона найдорожча, та там де вони дуже добре зароблять? Що тоді будете казати? Нас це не стосується , тому хай і далі грабують Житомир, знищуючи все на свому шляху, головне косити бабки, а продажні правоохоронці нас прикриють, як зараз вони успішно це роблять прикриваючи Сухомлина та розенблатів ,бо «складу злочину» знову немає, тому хай і далі грабують!!! Мовчить і далі , поки ці покидьки  Сухомлини та Олена Розенблат жирують та правлять у міський раді Житомира!

keyboard_arrow_up