Віталій Бунечко проінспектував хід будівництва додаткових фортифікаційних споруд на кордоні з білоруссю. ВІДЕО

Віталій Бунечко проінспектував хід будівництва додаткових фортифікаційних споруд на кордоні з білоруссю. ВІДЕО

Днями начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступник з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько проінспектували хід будівництва додаткових фортифікаційних споруд на кордоні з білоруссю.

“росія несе за собою тільки руйнування, і фактично щоденні масовані ракетні удари та бомбардування українських міст черговий доказ тому. Через це ми маємо зробити все можливе, щоб ворог ніколи знову не прийшов на терени нашої області. Окупанти мають розуміти – тут їх чекає тільки смерть”, — зазначив Віталій Бунечко.

Кожен комплекс споруд будується з урахуванням особливостей місцевості для знищення ворога. Схеми будівництва ходів сполучення та облаштування вогневих позицій узгоджено з вищим військовим керівництвом. Графік робіт, доставки бетонних конструкцій та інших матеріалів розписаний похвилинно.

До будівництва фортифікацій долучені також й підрядники, які ще нещодавно будували цивільні обʼєкти: школи, садочки та амбулаторії.

Відео дня

“Продовжуємо працювати! Дякую усім, хто будує додаткові лінії оборону, виготовляє необхідні конструкції та працює цілодобово задля нашої безпеки!
Докладаємо усіх зусиль задля наближення нашої Перемоги!” — підкреслив Віталій Бунечко.

Пресслужба Житомирської ОВА

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
 • Serhii Yatsukhnenko

  Зелень по Житомирські?
 • Екатерина Комарова

  Сеня-2....
  ДБ.
  Ракеты....
  Сейчас война ракетами а не пехотой!

  Pavel Lavrov reply Екатерина Комарова

  Екатерина Комарова А позиції хто тримає, штурмує хто. На піхоті і тримається фронт. Не буде піхоти то ті ракети до звізди.

keyboard_arrow_up