Віталій Бунечко: На Житомирщині триває формування нових військових підрозділів Збройних Сил України

Віталій Бунечко: На Житомирщині триває формування нових військових підрозділів Збройних Сил України

Вчора, 30 січня, відбулася нарада за участі керівництва Житомирської обласної військової адміністрації, місцевих громад та представництв територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Учасники наради обговорили питання щодо координації роботи області, місцевої влади, підприємств, центрів комплектування та соціальної підтримки та військових підрозділів задля поповнення штату військовослужбовців. А також розглянули питання щодо сповіщення жителів області про проходження військової служби, звірку даних військовозобов’язаних, що постійно перебувають та зареєстровані на Житомирщині, зокрема через центри зайнятості й центри надання адмінпослуг.

Окрім цього, не менш важливим напрямком спільної роботи влади та терцентрів є протидія інформаційним вкидам, які дискредитують процес поповнення до українського війська.

“Кожен з нас прагне прискорення дати нашої Перемоги та очікує на рішучий контрнаступ українських воїнів. Тож ми маємо докласти усіх зусиль, щоб наше військо поповнилося мотивованими бійцями, які хочуть перемогти ворога та принести на нашу землю мир. Адже відносно мирне життя нашої області, можливість для підприємств працювати, а нашим дітям вчитися – все це заслуга наших захисників, які зараз стримують ворога на Сході та Півдні”, — зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Так, вже зараз усі охочі мають можливість записатися до стрілецького батальйону, який забезпечуватиме додаткову оборону громад області. Представники територіальних центрів мають забезпечити максимально сприятливі умови прийому бажаючих стати до лав ЗСУ.

Усі, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону, може прибути до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що розташовані в громадах Житомирщини.

Нагадаємо, що Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (11)
 • Анна Козак

  Всі охочі вже давно там.
 • Vera Bobb

  Найбільше потрібно професіоналів,щоб не гинули не обучені.
 • Марія Цинкалюк

  Так бідний воює,  що і поголитися ніколи,  бомжацький вигляд

  Галина Чижова reply Марія Цинкалюк

  Марія Цинкалюк Вони там всі в ОВА вже поспивалися .. ))
 • Алена Іщенко

  Відразу після Бунечка,підуть і наші чоловіки 👍

keyboard_arrow_up