Вимога на сайті петіцій про припинення забудови і приватизації лісу поряд з гідропарком набрала тільки 47 голосів з необхідних 300

Вимога на сайті петіцій про припинення забудови і приватизації лісу поряд з гідропарком набрала тільки 47 голосів з необхідних 300

До закінчення збору підписів залишилося 20 днів.

Ще наприкінці травня 2020 року Ганна Шавурська розмістила на платформі електронної демократії https://petition.e-dem.ua/zhytomyr/Petition/View/24 петицію з вимогою про припинення забудови і приватизації лісу поряд з гідропарком, яка набрала тільки 47 голосів з необхідних 300.

Можна констатувати, що власне пересічних житомирян не дуже хвилює забудова та знищення житомирського гідропарку.

«Ліс, який прилягає до території гідропарку біля центру вертебрології активно приватизується і забудовується. Спочатку ділянки частково вирубують, потім огороджують зеленими загорожами (у вигляді кущових насаджень), згодом ставлять тимчасові паркани і забудовують будинками,» -йдеться в петіції.

Ще декілька років тому ця територія була суцільним лісом, був доступ до річки Тетерів, зараз вже там з'явилось декілька вулиць, а ці ділянки вже приватизовані, за даними відкритої кадастрової карти України. Більше того, нові ділянки знову загороджують, а лісу стає все менше. Потрібно це зупинити. Карантин показав, що Житомир має дуже мало паркових територій - в гідропарку були буквально натовпи людей. І цим лісом, поряд з парком, гуляє багато людей, займаються спортом.

До петиції прикріплене зображення відкритої кадастрової карти України, де позначено місце (на території лісу), яке розчищається під ділянку. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up