Виконком знизив вартість проїзду у маршрутках та встановив обмеження для пенсіонерів

Виконком знизив вартість проїзду у маршрутках та встановив обмеження для пенсіонерів

Відтепер вартість проїзду у житомирських  маршрутках становитиме 4 гривні. А деяким пільговим категоріям громадян обмежили час проїзду з 10.00 до 16.00.

Сьогодні, 13 жовтня, члени виконавчого комітету міськради знизили вартість проїзду з 5 до 4 гривень та встановили обмеження у часі проїзду для пільговиків. За дане рішення проголосували 14 членів виконкому з 18 присутніх.

«Дане рішення виконавчого комітету набуває чинності з дня його оприлюднення у засобах масової інформації», - зазначив заступник міського голови Дмитр Ткачук.

Як повідомляє прес-служба міської ради, без часових обмежень залишається пільговий проїзд для учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО; інвалідів І та ІІ групи; дітей-сиріт; дітей-інвалідів та осіб, що їх супроводжують; ліквідаторів ЧАЕС І категорії; учасників бойових дій та інвалідів війни; дітей-інвалідів, яким встановлено інвалідність пов’язану з Чорнобильською катастрофою; дітей з багатодітних сімей.

Дане рішення може бути переглянуте після обладнання всіх транспортних засобів, на маршруті (-ах), визначених Договором (-ами) про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, автоматизованою системою оплати за проїзд (АСОП), відповідно до технічних умов наданих організатором та запуску АСОП. 

Алла Гетьман

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:43 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 11:38 У Коростені фахівці вимірюють рівень радіаційного фону: жителів закликають долучитися 11:00 Держспецзв’язку: Доповнено перелік забороненого програмного забезпечення та обладнання 10:40 На Житомирщині 74 заклади освіти охоплені проєктом «Служба освітньої безпеки» Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 10:20 Оформлював кредити на ім’я матері навіть після її смерті:43-річному житомирянину повідомили про підозру причетному 10:00 ДТП біля Коростеня: при зіткненні вантажівки і легковика травмовані жінка і немовля photo_camera 09:40 У Коростишеві під час пожежі на підприємстві загинула людина, ще одна врятована photo_camera 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 19.08.2026 щодо російського вторгнення 09:00 19 серпня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:56 Кошти на розмінування сільгоспземель: Уряд спростив та розширив програму 17:00 Житомирщина готує понад 100 проєктних пропозицій до Конференції з відновлення України 2027 16:40 «Творчість, яку зупинила війна»: на Житомирщині відбудеться виставка робіт загиблих Захисників і Захисниць 16:21 Хотіли незаконно потрапити до білорусі: на Житомирщині батько та син організували поїздку до кордону 16:00 Країни із різним кліматом, але проблеми молоді – однакові 15:39 Міська рада проводить опитування серед житомирян: яким має бути новий коворкінг 15:22 Як оптимізація лікарень на Житомирщині змінює доступ до медицини та де шукати вихід photo_camera 15:00 Пройди скринінг здоров’я 40+ за один візит 14:39 Дикі тварини на дорозі: водіям варто бути особливо уважними 14:21 Близько мільйона кубометрів стічних вод – у річку Уж: Екоінспекція нарахувала Коростенському КВГП майже 7 мільйонів гривень збитків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up