Відучора у водоймах Житомирщини заборонено ловити раків

Відучора у водоймах Житомирщини заборонено ловити раків

Про це повідомив Житомирський рибоохоронний патруль.

Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області від 15.03.2019 за № 15-у "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об`єктах Житомирської області у 2019 році" з 15 липня по 05 вересня 2019 року забороняється лов раків.

Нагадаємо, що за порушення заборони на лов раків передбачається адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Санкція статті передбачає накладання штрафу у розмірі до 170 грн. 
У разі якщо лов раків буде здійснюватись забороненими знаряддями лову (наприклад, ятерами), то на порушника буде складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП та направлено на розгляд суду. Санкція статті передбачає накладання штрафу у розмірі до 680 грн з конфіскацією засобів та знарядь лову.
Крім того, за кожен екземпляр рака, виловленого у незаконний спосіб, нараховуються збитки у розмірі 25 грн 50 коп.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Житомирводоканал розповів про основні роботи на водогоні та мережах водовідведення Житомира станом на 2 березня 17:27 Бухгалтерку, яка розтратила понад 770 тис. грн медичного закладу, засуджено до 5 років позбавлення волі 17:00 Житомиряни — серед лідерів Кубка України з триатлону (акватлону) 16:37 Під час сварки на ринку жінка з ножем кинулася на знайомого — чоловіка поранено Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 16:21 1 березня 1918 року у Житомирі прийнято закон про валюту УНР, що отримала назву "гривня" 16:00 388 команд за два тижні до дедлайну: в Україні стартує перший сезон всеукраїнських студентських ліг 15:41 Шукаєте роботу? Тоді вам в Житомирський обласний центр зайнятості 15:31 Житомир попрощався з Героїнею, Захисницею України Марією Бігун (Леут) 15:20 Перший весняний тиждень буде у Житомирі теплим, переважно без опадів 15:00 Працівники водоканалу здійснюють заміну аварійної магістральної труби на Польовій photo_camera 14:40 У Житомирі судитимуть екстрадованого з Німеччини іноземця, який разом із напарником скоїв розбійний напад на інкасаторів 14:20 Ощадбанк відкрив перші спеціальні рахунки для нових «дитячих» виплат 14:00 Державна програма підтримки ВПО: Житлова субсидія, і субсидія на оренду житла 12:39 У Черняхові горів приватний будинок photo_camera 12:20 Директору КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Ігорю Кухаруку вручили годинник міського голови 12:00 Чоловіку, який у селі Ліщин напав з ножем на сплячого чоловіка, повідомлено про підозру та взято під варту 11:41 Продуктова інфляція в Україні та Житомирській області: чому ціни зростають і як це відчувають житомиряни photo_camera 11:20 У Житомирі чоловік розгулював із стартовим пістолетом: порушника притягнули до відповідальності 11:00 Гороскоп на 2–8 березня 2026 року
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up