Відкриття інформації про землі громад: чому навіть представники команди Президента Володимира Зеленського не сплачують до бюджету!

Відкриття інформації про землі громад: чому навіть представники команди Президента Володимира Зеленського не сплачують до бюджету!

Громадська організація «Об’єднання «Юнітек» спільно з партнерами представить відкритий онлайн-ресурс з загальнодоступною інформацією про земельні ділянки в Житомирі та довколишніх ОТГ.

За усі роки незалежності посадовці приховували документи щодо розпорядження землями  громад. Передача ділянок у приватну власність відбувалася непрозоро та з численними порушеннями законодавства.

Мета заходу полягає у відкритті прихованої для більшості громадян інформації, непрозорих рішень та порушеннях в розпорядженні землі з оголошенням тих, хто продовжує безкоштовно користуватися комунальною землею і роками не сплачує до бюджету міста мільйони гривень.

Також буде презентована відкрита платформа «Землі громад», яка вміщує інформацію про наявну власність на землі міста Житомира та громади, прийняті рішення про виділення земель Держгеокадастром, рішення та розпорядження про надання земель Житомирською облдержадміністрацією та публічна карта земель.

Для участі в хаході прохання зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/Zr8kV1zs1swF1bSe6

Захід запланований з 11-00 по 12-00 години 30 липня 2019 року в приміщенні Житомирської ОДА, за адресою: м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 12, 2-ий поверх, прес-клуб.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up