Відкладати нікуди: батьки вимагають реконструювати старий корпус гімназії № 23

Відкладати нікуди: батьки вимагають реконструювати старий корпус гімназії № 23

Питання розглядалося сьогодні на сесії  міської ради.

У січні 2019 року приміщення старого корпусу житомирської гімназії №23 визнали аварійним, після чого навчальний процес у цьому корпусі було перенесено в центральний корпус гімназії.

До сьогодні не вирішено питання з реконструкцією старої будівлі. Батьки гімназистів звернулися до депутатів та міського голови Житомира з проханням звернути увагу на проблему гімназії:

«У нас ця проблема вже тягнеться більше ніж півроку. Після того, як старий корпус гімназї №23 визнали аварійним, дітей перевели в центральний корпус, через що школа перенавантажена, діти дуже втомлюються, навчальний процес змінено, діти мають перерву коротше на 5 хвилин, деякі навчаються в суботу. Крім того, діти не мають змоги займатися позашкільними заняттями. Певний час діти навчалися у ЖДУ ім. Івана Франка, але зараз вже немає такої змоги. 

Ми, батьки гімназистів, звертаємося з проханням зайнятися питанням нашої школи. Ми просимо реконструювати старий корпус гімназії №23. Більше відтягувати це питання не можна», - зазначили батьки.

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що це питання будуть розглядати на сесії, сьогодні, 17 вересня, а також дав завдання визначити, вартість будівельної експертизи:

«Вже є тендер, ми сьогодні розглянемо це питання. Нам потрібно визначити, скільки буде коштувати будівельна експертиза, щоб ми заклали кілька десятків гривень, щоб одразу провести цю процедуру».

Депутатка та голова комісії з гуманітарних питань Наталія Леонченко також зазначила, що питанням гімназії дійсно треба зайнятися, оскільки умови, в яких знаходяться діти незадовільні та незручні:

«Наша комісія дуже пильно спостерігає за питанням 23 гімназії, і варто визначитися з питанням реконструкції, оскільки діти знаходяться в поганих умовах. Це порушує навчальний процес і приносить ряд незручностей для всіх».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що реконструкція має розпочатися у цьому році.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up