Вадим Оптиміст знайшов відео, яке підтверджує його правоту. ВІДЕО

Вадим Оптиміст знайшов відео, яке підтверджує його правоту. ВІДЕО

Скандал між Вадимом і житомирським мером Сергієм Сухомлиним розгорається!

Перший хворий на коронавірус житомирянин, під псевдо Вадим Оптиміст, описав і показав на відео умови перебування в першій міській лікарні Житомира. Це інфекційне відділення, бокс хворого на коронавірус. Після цього між Вадимом і житомирським мером Сергієм Сухомлиним розгорнулися справжні бойові дії. 

Вадим заперечує, що він возив в поїздку в Австрію групу з 30 людей.

В соціальній мережі Фейсбук 23 березня 2020 року Вадим розмістив відео, яке, на його думку доводить його правоту та те, що вони поверталися з поїздки втрьох:

Відео дня

«Ура !!!!!!!!!!!!!!!!! Друзі, у мене шок! ( в хорошому сенсі!). Виявляється, у Максима залишилося відео нашої евакуації з Австрії! Отже, ми їдемо втрьох в автомобілі забирати свої речі з готелю і їхати в аеропорт. В автомобілі я, Максим і його син (автомобіль узятий напрокат в аеропорту Меммінгена у фірми Sixt). Документи про прокат готовий надати! Першим говорить Максим потім я!».

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (7)
  • Наталя Опанасюк
    Як ти. Уже набрид . Сиди тихенько лікуйся не будораж суспільство
  • Oleg Ran
    Скандал с мером, 20хвилин тут как тут. Уже интересно кого собираетесь рекламить на выборах.
    Анатолий Петрович Ширченко reply Oleg Ran
    "..20хвилин тут как тут..",-поэтому и респект,что не "там то и там".
  • Олег Демчишин
    Прелестная пара: Балаганов в весе петуха, Паниковский в весе курицы!
  • Katya Fominenko
    ...И таким образом вы узнали всех своих друзей и недругов
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом 14:41 На Житомирщині створять обласний центр підготовки громадян до національного спротиву 14:20 Екоінспектори фіксують шкоду, завдану довкіллю ворожою атакою у передмісті Житомира photo_camera 14:00 Напружена доба для рятувальників - гасили пожежі в будинку, господарських спорудах та на відкритих територіях 12:40 Судитимуть двох операторок АЗС з Житомира, які через дисконтні картки привласнювали гроші клієнтів 12:21 Збірна ветеранів з веслування на човнах «Дракон» провела контрольне тренування перед чемпіонатом світу 12:11 Розпочалася 27-ма позачергова сесія Житомирської обласної ради 12:00 Цікаве про морозиво 11:38 Писати мотиваційні, які працюють. Житомирських підлітків навчатиме кар’єрна консультантка — деталі 11:20 У 55 багатоповерхівках капітально відремонтують ліфти та електромережі 11:00 Викрали пальне на майже 700 тис. грн – прокуратура передала до суду справу проти організованої злочинної групи photo_camera 10:38 18 ракет та близько 400 дронів - росія завдала масований комбінований удар по українських містах photo_camera 10:21 Де відновлюватися ветеранам та ветеранкам: Центр ініціатив «Повернись живим» створив онлайн-мапу спеціалізованих локацій у Житомирській області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up