В Житомирському ТТУ поповнення новими тролейбусами

В Житомирському ТТУ поповнення новими тролейбусами

До Житомирського ТТУ надійшла партія нових тролейбусів.

19 серпня, до КП "Житомирське тролейбусне-трамвайне управління" прибули ще два нових тролейбуси, які після обкатки вийдуть на міські маршрути. 

"Рухомий склад надходить в місто партіями, на сьогодні загальна кількість нових тролейбусів білоруського виробництва, які надійшли до ТТУ  – 9. Планується, що сьогодні ввечері ще один тролейбус прибуде на підприємство", - зазначає начальник КП "ЖТТУ" Андрій Нечуйвітер.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Залізни-4-ник
    19 серпня на станції Рудня-Почаївська на Рівненщині зупинився вантажний поїзд № 9507 через те що в старого вагона-хопера завалилися важелі гальм. Оце біда така з тими гальмами!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:02 Лотерея, конкурс чи акція: податківці розповіли, як оподатковуються виграші 17:34 Кіно під відритим небом – це і відпочинок, і комунікація 17:10 Цієї суботи у Житомирі відбудеться акція-нагадування на підтримку військовополонених та безвісти зниклих 16:24 Віталій Бунечко представив на сесії Бердичівської районної ради нового керівника Бердичівської районної військової адміністрації Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 16:00 Надавали послуги і консультували: у селі Пулини відбувся профілактично-просвітницький захід «Точка здоров’я» 15:36 Держекоінспекція Поліського округу розпочала планові перевірки Гладковицької, Народицької, Корецької громад Рівненської та Житомирської областей 15:18 У рідний Житомир повернувся на щиті Сергій Мельник, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15:17 Коростенці знайомий з соцмережі обіцяв гроші та цінності, натомість виманив понад 185 тисяч гривень 14:51 На підвищення зарплат освітянам і соціальним працівникам Житомирщина отримає понад 200 млн грн з держбюджету 14:21 У Новій Борові чоловік вдарив ножем співмешканку у шию: поліцейські розслідують замах на вбивство 14:16 У лікарні помер 2-річний хлопчик, на якого напередодні наїхав водій мікроавтобуса у дворі багатоквартирного будинку 14:00 Сумна статистика ДТП на Житомирщині у травні: травмувалися 92 особи, 14 загинули 13:22 У Житомирі СБУ затримала на вимаганні хабаря в 1,2 млн грн. посадовця комунального підприємства 13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up