В Житомирі визначили переможців рейтингу «Сумлінні платники податків

В Житомирі визначили переможців  рейтингу «Сумлінні платники податків
Сьогодні, 23 квітня в Житомирі нагородили підприємства, що визнані переможцями рейтингу «Сумлінні платники податків»

З 10-ти представлених номінацій в обласному рейтингу в 9-ти номінаціях були визначені 15 переможців – платників податків різних галузей, внесок у державну скарбницю яких склав понад 107 млн. грн. При визначенні переможців до уваги брали не лише сумлінність сплати податків, а й участь у соціальних програмах та благодійній діяльності, а також розмір і своєчасність виплати зарплати працівникам.

У галузі культури та науки перемогу здобув навчальний заклад «Коростенський технічний коледж»; у сфері мас-медіа – ТОВ «Телерадіокомпанія «Союз-ТВ» і редакція газети «Ружинська земля»; у медичній галузі ТОВ «Новофарм-Біосинтез»; у важкій промисловості – ТОВ «Поліський лабрадорит», ДП Житомирський бронетанковий завод і ПАТ «Малинська паперова фабрика Вайдманн»; у легкій промисловості – ТОВ «Новотекс» та ТОВ «Церсаніт Трейд Україна»; у харчовій промисловості – ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» і ПАТ «Житомирський маслозавод»; у сфері торгівлі та послуг – підприємство облспоживспілки «Малинський кооперативний ринок», ПАТ «Юнігран», ТОВ «Олді-Житомир»; у сфері транспорту та зв’язку – ТОВ «Компанія «Житомиравтотранс»; в аграрній галузі – ТОВ «Єлисейські поля».

Всі підприємства отримали спільні грамоти від Державної податкової служби в Житомирській області та Житомирської обласної держадміністрації, статуетку «Богиня Фортуна».

Підприємства-переможці візьмуть участь у другому етапі Всеукраїнського конкурсу, де на розгляд вищої рейтингової комісії будуть представлені лауреати з усіх областей України, -повідомляє прес-служба обради.

-На Житомирщині органи місцевого самоврядування та виконавчої влади докладатимуть максимум зусиль для того, щоб довіра представників бізнесу до держави і суспільства зростала. Адже ми бачимо, що там, де є порозуміння влади і ділової еліти, де чесно, без тиску наповнюються місцеві бюджети, там – стабільність і зростання економіки, а відтак і поліпшення якості життя людей, - сказав голова обласної ради Йосип Запаловський під час церемонії нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу-рейтингу «Сумлінні платники податків України–2012».

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up