В умовах карантину соціальні працівники працюють у посиленому режимі

В умовах карантину соціальні працівники працюють у посиленому режимі

Понад 40 тисяч соціальних працівників, незважаючи на посилені карантинні заходи, продовжують працювати у посиленому режимі, та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

Понад 30 тисяч соціальних робітників обслуговують одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають вдома, а саме забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами та іншими товарами, а також допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу, прибирати тощо.

Також понад 6 тисяч працівників та фахівців із соціальної роботи надають паліативну допомогу в установах та закладах, в яких тимчасово або постійно проживають або перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, бездомним особам та іншим вразливим верствам населення. Щоденно закладами та установами системи соціального захисту населення здійснюються заходи щодо виявлення громадян, які потребують допомоги. Наразі за інформацією, наданою обласними, Київською міською державними адміністраціями, додатково виявлено близько 25,0 тис одиноких, одиноко проживаючих громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують надання соціальних послуг. Роботу щодо організації надання соціальних послуг особам з числа додатково виявлених розпочато та тримається на контролі. Працівники соціальної сфери піклуються про людей із числа вразливих верств населення та дбають про те, аби жодна людина не залишилась без захисту.

Додатково інформуємо, що станом на 07.04.2020 в Україні діє:

796 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг, якими обслуговується близько 1,2 млн осіб похилого віку, осіб з інвалідністю;

604 центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на супроводі яких перебувають понад 470 тис осіб;

100 закладів для бездомних осіб та центрів соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, на обліку в яких перебуває понад 33,0 тис осіб.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
09:00 21 травня: яке сьогодні свято, все про цей день, прикмети, традиції і погода у Житомирі 17:29 Про підозру повідомили водію, який в с. Рея збив дитину на самокаті 17:00 Психологи та кінологи поліції Житомирщини допомагають у відновленні пораненим захисникам photo_camera 16:41 На «Варшавці» в межах Житомирської області завершили поновлювати дорожнє маркуванння photo_camera Від читача 18:15 Чатові онлайн 16:20 У суботу у Житомирі відбудеться акція-нагадування про військовополонених та безвісти зниклих 16:00 Під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини героїчно загинув житомирянин Сергій Слободенюк 15:40 Досвід Житомира з енергетичної стійкості — на конференції у Берліні 15:20 На території Житомирщини 20 та 21 травня оголошено штормове попередження 15:00 Перевірити обмеження на виїзд за кордон можна онлайн у реальному часі 14:35 Під час обшуків у топ посадовців Нацполіції вилучено елітні авто, годинники, зброю та понад 22,6 млн грн photo_camera 14:21 Оголошено набір на другий курс з 3D-друку та моделювання для ветеранів і членів їх сімей 14:00 Як подолати страх осуду перед лікуванням ВІЛ - поради фахівців 12:39 На День вишиванки в Україні очікується нестійка погода з короткочасними дощами та грозами — синоптики 12:20 Нові можливості для дівчат у науці та технологіях: на Житомирщині стартував міжнародний освітній проєкт STEM4Girls 12:00 Студенти Житомирщини пройшли польові навчання з тактичної та домедичної підготовки 11:40 День вишиванки у Житомирі: анонс заходів 11:15 Викрито схему прикриття "порноофісів": стали відомі причини обшуків у Головних управліннях Нацполіції photo_camera 11:00 Словечанській сільській раді сплачено майже 2 млн грн шкоди, завданої довкіллю незаконною порубкою дубів 10:39 Житомир прийматиме всеукраїнські змагання з веслування на човнах «Дракон»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up