В Україні виникла проблема з інтернетом: у Мінцифрі назвали причину

В Україні виникла проблема з інтернетом: у Мінцифрі назвали причину

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що відомство допомагає організувати постачання дизельного палива для генераторів.

Багато українців 23 листопада зіткнулися з проблемами з Інтернетом після масованого ракетного удару росії по Україні. Базові станції та оператори зв'язку використовували генератори через відключення світла.

За даними компанії NetBlocks,"Україна зіткнулася з відключеннями електроенергії в масштабі країни, що робить значний вплив на доступ до Інтернету". При цьому наголошується, що "підключення до мережі в Україні на рівні 35 відсотків" в порівнянні з минулим тижнем.

false

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів, що через перехід станцій генератори відбувається перевантаження.

"Через масовані ракетні удари російських терористів у багатьох регіонах впав інтернет-трафік. Екстрені відключення електроенергії. Базові станції та оператори фіксованого зв'язку по можливості перейшли на Генератори. Мобільні оператори, де працюють вишки - перевантажені трафіком", - написав чиновник в Telegram

Міністерство допомагає організувати постачання дизельного палива, а також вирішує інші операційні завдання.

"Виклик, який не бачила жодна країна у сфері телекомунікації. Як і в інших сферах. Пройдемо його. Чітко знаємо, що робити, працюємо. І з кожною новою атакою будемо сильнішими, поки не переможемо", - підсумував Федоров.

За матеріалами УНІАН

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up