В Україні розпочався масляний тиждень

В Україні розпочався масляний тиждень

Масляна — стародавнє слов'янське свято, що символізує проводи зими і очікування весни. Українці гуляють протягом тижня, який завершується Прощеною неділею.

Дата Масляної в кожному році змінюється, бо традиційно відраховується від Великодня, а якщо точніше, то Масляна завжди відзначається за 56 днів до Пасхи. Тому у 2018 році свято стартує 12 лютого і триватиме до кінця тижня — до 18 лютого.

Таке свято, як Масляна було відоме на території нашої країни ще до Хрещення Русі. І триває воно цілий тиждень не просто так. У народі вважається, що за цей час повинна прокинутися вся природа і тварини після зимової сплячки. Раніше, Масляна була приурочена до дня літнього сонцестояння, але після того, як втрутилася церква, Масляну почали відзначати, прив'язавши дату свята до Великодня. Але найголовніше, що традиції Масниці настільки цінувалися, що залишилися до цих пір.

 

 

Потрібно зазначити, що після зимових свят, час пройде досить швидко. Тому потрібно заздалегідь готуватися до Масниці. Особливо у народі це свято є одним з найочікуваніших. Адже раніше, в цей день проводилися грандіозні святкування: танці, танці, пісні, хороводи та багато іншого.

Ну і звичайно, питань про те, що готувати на Масляну, досить багато. Звичайно, всі ми знаємо, що в цей день потрібно робити млинці і оладки. Але і крім цього, прийнято накривати на стіл сир і пироги, булочки та пампушки. До речі, цікаво, що млинці на Масляну потрібно готувати, тому, що вони вважаються символом сонця. А от додавати до них можна все, що завгодно: масло, мед, сметана, варення, сир, овочі.

 

 

 

Раніше повідомлялося, що у Житомирі святкові заходи на Масляну не проводитимуться.

0
0
0
0
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up