В Україні можуть заборонити продаж сигарет і алкоголю в магазинах і супермаркетах

В Україні можуть заборонити продаж сигарет і алкоголю в магазинах і супермаркетах

В Україні можуть заборонити продавати в супермаркетах і магазинах алкоголь і сигарети. Якщо закон приймуть, то спиртні напої, і навіть пиво, вдасться придбати не в продуктових магазинах, а тільки у спеціалізованих точках.

За порушення заборони автор законопроєкту пропонує встановити штраф у розмірі 21 тисячу 180 гривень.

Відповідний законопроєкт № 5805, що передбачає зміни в частині місць продажу алкоголю і сигарет, зареєстрував народний депутат від Партії "Слуга народу" Георгій Мазурашу, повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Так, політик пропонує дозволити продаж пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв, вина, звичайних і електронних сигарет, пристроїв для куріння без згоряння тютюну і аксесуарів для них тільки в спеціалізованих торгових точках. Відзначається, що в таких точках, крім алкоголю і сигарет, більше нічого не буде продаватися.

Згідно із законопроєктом, в супермаркетах, продуктових магазинах і точках, де продаються спортивні або дитячі товари, реалізація алкогольної та сигаретної продукції буде категорично заборонена.

Депутат також пропонує штрафи за порушення заборони. Так, магазин або супермаркет, який вирішить продавати сигарети або алкоголь, може бути покараний стягненням у розмірі 21 тисячі 180 гривень. 

На думку політика, даний законопроєкт допоможе Україні боротися з масовим вживанням алкоголю і сигарет, які призводять до захворювань, травм і смертей. Законопроєкт вже переданий на розгляд.

Джерело: УНІАН

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (5)
 • Олексій Герщук

  Чергова спроба монополізувати ринок?!
 • Luda Korotkaa

  Наверно у мазураша свой спиртзавод.
 • Олег Вдовиченко

  Що вони курять в  тій фракціііі "Зе"
 • Віктор Капітанюк

  Етоуже проходили ,просто какойто хер ,хочет монополизировать ету сферу

keyboard_arrow_up