В Україні більше НЕ буде селищ міського типу ( СМТ), — президент підписав закон

В Україні більше НЕ буде селищ міського типу ( СМТ), — президент підписав закон

Так, згідно із документом, тепер усі населені пункти з компактною забудовою та чисельністю населення понад 10 тис. мешканців матимуть статус міста.

Міста, які не відповідатимуть цьому визначенню, не планують знижувати у статусі. Населені пункти, де є садибна забудова та чисельність населення понад 5 тисяч жителів, будуть просто селищами. Ініціатива також скасовує поняття "селище міського типу" (смт). Замість нього запроваджується нове поняття - "поселення".

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up