В Україні більше НЕ буде селищ міського типу ( СМТ), — президент підписав закон
Так, згідно із документом, тепер усі населені пункти з компактною забудовою та чисельністю населення понад 10 тис. мешканців матимуть статус міста.
Міста, які не відповідатимуть цьому визначенню, не планують знижувати у статусі. Населені пункти, де є садибна забудова та чисельність населення понад 5 тисяч жителів, будуть просто селищами. Ініціатива також скасовує поняття "селище міського типу" (смт). Замість нього запроваджується нове поняття - "поселення".
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.