В Овруцькому спецлісгоспі вже  готуються до весняного висадження лісу

В Овруцькому спецлісгоспі вже  готуються до весняного висадження лісу

Знаряддя та агрегати, які будуть задіяні у роботх із підготовки грунту,  в посівах, садінні та доглядах за лісовими культурами приведені до належного стану, - запевняють у прес-службі Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У минулому році в лісгоспі виростили 1,6 млн. штук сіянців деревних порід. У насіннєсховищі зберігається 393 кг насіння лісових порід,  заготовленого у 2017 році. В січні 2018 року зібрали 40 кг насіння сосни звичайної. Посівний матеріал буде висіяний.

У лісових розсадниках площею 0,4 га  та в теплицях на площі 0,1 га планується виростити 1,2 млн. стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід Полісся. На  115 гектарах буде проведено  штучне лісовідновлення,  50 га відведено  під природне поновлення лісу. На ділянках площею 86 га підготовка грунту проведена ще восени. Як тільки дозволять погодні умови – розпочнеться лісокультурна кампанія.

На лісокультурних площах буде висаджено більше 600 тис.шт сінців, із них майже 400 тис.шт сосни звичайної та більше 200 тис.шт берези повислої.

На 100 га посадок минулих років буде проведено доповнення лісових культур, щоб забезпечити гарний стан створюваних лісів.

В осінній період планується заготовити  375 кг  лісового насіння – це 200 кг дуба черещатого, 150 кг гіркокаштану, 7 кг аличі, 10 кг аморфи кущової, по 2 кг шипшини, калини, глоду та черемхи.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up