27 листопада в м. Овруч через порушення елементарних правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення опинились в лікарні двоє людей.
Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Житомирської ОДА.
"До реанімаційного відділення районної лікарні госпіталізували з отруєнням чадним газом мешканців міста – жінку, 1923 року народження, та 87-річного чоловіка. При з'ясуванні обставин стало відомо, що протопивши піч, її передчасно закрили засувкою. У результаті цього в приміщенні накопився чадний газ. Наразі постраждалі у стані середньої тяжкості перебувають у лікарняному закладі", – поінформували в райдержадміністрації.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер