В Іршанській громаді прощаються з героєм-земляком Дмитром Падалком

В Іршанській громаді прощаються з героєм-земляком Дмитром Падалком

Трагічна звістка надійшла в Іршанську об'єднану територіальну громаду – 7 серпня 2022 року в результаті мінно вибухового поранення несумісного з життям загинув майор Падалко Дмитро Володимирович…

Народився Дмитро в смт Іршанськ, закінчив місцеву школу, Дніпропетровський гірничий інститут, працював в Іршанському та Межиріченському гірничо-збагачувальних комбінатах.

Коли постала загроза територіальної цілісності України на сході нашої держави, мужньо став на її захист. Брав участь в антитерористичній операції, проходив службу в військовій частині В2950 з 03.10.2014р. по 01.04.2015р., був учасником бойових дій, по поверненню працював в Хорошівському районному військовому комісаріаті. Пішов на військову службу за контрактом з 04.11.2020р. на посаду начальника групи забезпечення підготовки ВЧ А2772 (ССО) м.Бердичів.

Дмитро завжди був принциповим, відповідальним офіцером та товаришем, займався спортом, вів здоровий спосіб життя, був затятим рибалкою, завжди життєрадісний та сповнений оптимізму. Понад усе ставив Батьківщину, честь та відвагу, любив своїх донечок та родину.

Непоправний біль втрати… Ми приносимо щирі співчуття батькам, дружині Анастасії, донечкам, рідним та близьким…

Схиляємо голови та коліна… Вічна і світла пам’ять…

Герої не вмирають!

Коментарі (9)
 • Інна Угольнікова

  Вічна пам'ять герою
 • Людмила Василюк

  Вічна Пам'ять Герою і співчуття рідним та близьким людям.
 • Діна Кравченко

  Вічна пам'ять Герою Царство небесне!
 • Alla Lynnik

  Царство небесне

keyboard_arrow_up