В городницьких лісах на межі з Рівненщиною знову активізувалися «чорні» лісоруби

В городницьких лісах на межі з Рівненщиною знову активізувалися «чорні» лісоруби

Відразу 2 незаконних рубки впродовж 2 днів здійснили лісопорушники на території Городницького лісгоспу.

У їх скоєнні лісова охорона небезпідставно підозрює сусідів-рівненчан, - повідомляє прес-служба Житомирського ОУЛМГ. Загалом зрізано понад 90 дерев сосни. Шкода, заподіяна лісу цими двома незаконними рубками, складає майже півмільйона гривень.
21 квітня рейдова бригада Городницького лісгоспу в ході патрулювання лісових масивів в Червоновольському лісництві, який безпосередньо межує з Рівненською областю, виявила невідомих осіб з бензопилою в руках та два трактори іноземного виробництва. Помітивши лісову охорону, незнайомці покинули територію лісових масивів державного підприємства «Городницьке ЛГ». Пізніше лісівники знайшли і «сліди» господарювання непроханих гостей – 7 знищених дерев сосни.
Днем раніше в тому ж таки Чорновольському лісництві лісничий в обідню пору почув роботу тракторів та бензопили. Вирушивши в бік підозрілих звуків, лісівник натрапив на трактор іноземного виробництва, який тягнув хлиста. Чоловік, що кермував трактором, подав сигнал своїм спільникам, і ті спішно покинули територію лісгоспу.
Лісничий на місце події викликав рейдову бригаду, яка обстежила місце самовільної рубки та склали акт огляду. В цей час із сторони Рівненської області на тракторах знову прибули невідомі особи, щоб забрати зрізану деревину. Помітивши працівників лісової охорони, вони повернули в зворотньому напрямку.
Директор державного підприємства «Городницьке ЛГ» змушений був звернутися до начальника Новоград-Волинського відділу поліції з проханням допомогти в охороні лісових масивів. На його прохання до городницьких лісів прибув підрозділ поліції особливого призначення. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Вступна-2026: розпочалося подання заяв до магістратури та аспірантури 17:30 У Житомирі відбувся щорічний фізкультурно-оздоровчий захід «Забіг Житомирщина» 17:00 Команди «Полісся Житомирська Політехніка» U16 та U18 тріумфували на чемпіонаті України з баскетболу 3х3 16:40 «Пиріг Незалежності – 2026»: українців запрошують долучитися до створення нової національної традиції Від читача 17:45 Фішингові посилання 16:19 На Звягельщині керманичі комбайна і мотоцикла намагалися дати хабаря поліцейським для уникнення відповідальності за порушення ПДР 16:00 ДТП неподалік Туровця: автівка злетіла в кювет, загинула водійка 15:41 Завтра у Житомирі можлива гроза, протягом тижня - переважно сухо і жарко 15:00 У Звягелі зіткнулися мотоцикл і авто: керманич двоколісника загинув, водійка автомобіля - в лікарні 15:00 У Шодуарівському парку вандали розмалювали модульне укриття 14:40 Десятки Старлінків для росіян: на Житомирщині СБУ викрила двох агентів рф photo_camera 14:22 Юні призери проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги» з Житомирщини вирушили на оздоровлення до спортивного табору 14:02 КТ-діагностика на Житомирщині: що має знати пацієнт 12:38 У Житомирі працює комісія з фіксації збитків внаслідок ворожого обстрілу photo_camera 12:21 Безпека біля залізниці під час повітряної тривоги 12:00 Допоможіть у пошуках безвісти зниклої 14-річної жительки Гришковецької громади! 11:40 Житомирський театр ляльок долучився до першого фестивалю незалежних театрів «Точка відліку» photo_camera 11:21 На станції Ірша на залізничних коліях загинув чоловік 11:00 Гороскоп на 10–16 серпня 2026 року 10:43 У Старій Котельні рятувальники прибрали дерево, що впало на дорогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up