В енергосистемі через похолодання значний дефіцит - «Укренерго» вимушене обмежувати споживання для запобігання аваріям

В енергосистемі через похолодання значний дефіцит - «Укренерго» вимушене обмежувати споживання для запобігання аваріям

Заплановано рекордний обсяг імпорту з максимальною потужністю.

Сьогодні протягом всієї доби в енергосистемі є значний дефіцит електроенергії, - повідомляє НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo.

При зростанні споживання у вечірні години максимального споживання 18:00 – 23:00, «Укренерго» прогнозує введення аварійних відключень побутових та промислових споживачів.

Також сьогодні з 00:00 до 10:00 та з 16:00 до 24:00 для промислових споживачів будуть діяти графіки обмеження потужності.

Відео дня

14 травня для подолання дефіциту в енергосистемі Диспетчерський центр «Укренерго» з 16:00 застосував графіки обмеження споживання для промисловості. Але через значне зростання споживання під час похолодання з 20:55 по 00:00 застосовувались контрольовані аварійні відключення побутових та промислових споживачів.

АВАРІЙНА ДОПОМОГА

Вчора, 14 травня, для подолання дефіциту в енергосистемі, на запит «Укренерго» було активовано аварійне постачання електроенергії в Україну з 00:00 до 07:00 та з 11:00 до 24:00 з енергосистем Румунії, Польщі, Словаччини. Також, з 11:00 до 16:00, на запит оператора енергосистеми Польщі, українська енергосистема приймала надлишки електроенергії.

Сьогодні аварійна допомога від країн ЄС була застосована з 00:00 до 07:00.

СПОЖИВАЙТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ОЩАДЛИВО ПРОТЯГОМ ВСІЄЇ ДОБИ

На зображенні може бути: карта та текст «СТАН в ЕНЕРГОСИСТЕМΙ УКРАΪНИ Середа 15 травня в енергосистем. через похолодання значний дефицит Заплановано рекордний обсяг .мпорту 3 максимальною потужн.стю Проте "Укренерго> вимушене обмежувати споживання для запобигання авариям в енергосистеми ලരම УКРЕНЕРГО»

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Юрий Кравченко

    В Житомирі  багато пунктів  незламності повідкривали там закуплені генератори ще можна бомбосховища - туалети переробити

keyboard_arrow_up